reklam

SON DAKİKA

NŞANLIURFA

Hükümlüler Boyayacak!

Hükümlüler Boyayacak!
Bu haber 15 Mayıs 2019 - 18:23 'de eklendi.

Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Tolgahan Öztoprak, Denetimli Serbestlik Müdürlüğü yükümlülerince boya ve tadilat işlemleri yapılan Karaköprü Ortaokulu Müdürü Devlet Akgün ve Müdür Yardımcısı Mehmet Emin Güzeller’i makamında kabul etti.

Denetimli Serbestlik Müdürü Ali Güçtekin ve Müdür Yardımcısı Mustafa Heşe’nin de hazır bulunduğu görüşmede okul müdürü Akgün, eğitime gösterdikleri destekten ötürü Başsavcı Öztoprak’a teşekkür ederek plaket takdim etti.

Gelecek nesillerin daha iyi şartlarda eğitim alabilmeleri için ellerinden gelen desteği sürdüreceklerini belirten Başsavcı Öztoprak, “2018 yılında 29 okulun boya işlemlerini yaptık. Yine 2018 yılında 47 okulun temizlik ve ufak tadilat işlemlerini yaptık. 2019 yılındaki ara tatil döneminde de 27 okulun temizliği ve 3 okulun boya işlemleri hükümlülerimizce yapıldı. Şimdi 500 saat sürecek olan boyacılık kursu başlattık. Bu kursa katılan hükümlülerimiz adliye binamızı boyayarak aynı zamanda eğitimlerini tamamlamış olacaklar. Bu vesileyle hükümlülerimize bir meslek kazandırırken, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın daha iyi bir ortamda eğitim almalarını sağlamak bizleri mutlu ediyor”dedi

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa