DOLAR 28,9784 0.09%
EURO 31,4865 0.03%
ALTIN
BITCOIN 11782503,60%
Şanlıurfa
12°

KAPALI

12:58

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Bozova’ya Yarı Olimpik Yüzme Havuzu

Bozova’ya Yarı Olimpik Yüzme Havuzu

Gençlik ve Spor Bakanlığı desteğiyle Bozova Belediyesi tarafından, Bozova ilçe merkezinde yüzde 80 Fiziki yapımı tamamlama aşamasına gelen yarı olimpik yüzme havuzu yaz aylarında hizmete gireceği öğrenildi. Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy verdiği tüm sözleri bir bir yerine getirmeye devam ediyor. Başkan Aksoy Bozova’nın en büyük eksikliklerinden biri olarak gördüğü yüzme havuzu için kolları sıvayarak Bozova’ya ve Bozova gençlerine yarı olimpik yüzme havuzu yaptırıyor. Daha önce projesi yapılan ve bitme aşamasına gelen yarı olimpik yüzme havuzu kısa sürede hizmete girmesi bekleniliyor. Bozova her zaman hizmetlerin en iyisine layıktır. Herşey Bozova ve Bozovalılar için sloganıyla hizmette dur durak bilmeyen Bozova Belediyesi ve Belediye Başkanı Suphi Aksoy; gençlere verdiği yüzme havuzu yerine yarı olimpik yüzme havuzu yaptırıyor. Fıratın incisi Bozova ilçesinde özellikle yaz aylarında Atatürk barajı göletinde yaşanan boğulmalara karşıda ilçede yapımı tamamlama aşamasına gelen yarı olimpik yüzme havuzunda başta küçük yaştaki çocuklar olmak üzere gençler ve herkesin rahatlıkla yüzebileceği bir alan oluşturuluyor. Başkan Aksoy; ne söz verdiysek sözümüzü yerine getiriyoruz. Özellikle gençlerimize yönelik olarak ilçemizde eksik gördüğümüz tüm projelerimizi kısa sürede tamamlayıp hizmete sunuyoruz.  Bitme aşamasına gelinen yarı olimpik yüzme havuzumuzda çevre düzenlemesinde sona gelindi. İnşallah yaz ayların gelmesi ile birlikte hizmete girmiş olacaktır.

ABONE OL
31 Mayıs 2021 18:34
Urfa Haberleri Bozova’ya Yarı Olimpik Yüzme Havuzu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bozova’ya Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Gençlik ve Spor Bakanlığı desteğiyle Bozova Belediyesi tarafından, Bozova ilçe merkezinde yüzde 80 Fiziki yapımı tamamlama aşamasına gelen yarı olimpik yüzme havuzu yaz aylarında hizmete girecek.

Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy Bozova’nın en büyük eksikliklerinden biri olarak gördüğü yüzme havuzu için kolları sıvayarak Bozova’ya ve Bozova gençlerine yarı olimpik yüzme havuzu yaptırıyor. Daha önce projesi yapılan ve bitme aşamasına gelen yarı olimpik yüzme havuzu kısa sürede hizmete girmesi bekleniliyor.

Bozova her zaman hizmetlerin en iyisine layıktır. Herşey Bozova ve Bozovalılar için sloganıyla hizmette dur durak bilmeyen Belediye Başkanı Aksoy; gençlere verdiği yüzme havuzu yerine yarı olimpik yüzme havuzu yaptırıyor.

Fıratın incisi Bozova ilçesinde özellikle yaz aylarında Atatürk barajı göletinde yaşanan boğulmalara karşıda ilçede yapımı tamamlama aşamasına gelen yarı olimpik yüzme havuzunda başta küçük yaştaki çocuklar olmak üzere gençler ve herkesin rahatlıkla yüzebileceği bir alan oluşturuluyor.

Başkan Aksoy; ne söz verdiysek sözümüzü yerine getiriyoruz. Özellikle gençlerimize yönelik olarak ilçemizde eksik gördüğümüz tüm projelerimizi kısa sürede tamamlayıp hizmete sunuyoruz.  Bitme aşamasına gelinen yarı olimpik yüzme havuzumuzda çevre düzenlemesinde sona gelindi. İnşallah yaz ayların gelmesi ile birlikte hizmete girmiş olacaktır.

 

En az 10 karakter gerekli