DOLAR 28,9531 0%
EURO 31,4567 -0.03%
ALTIN
BITCOIN 12004235,19%
Şanlıurfa
16°

PARÇALI BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

GÖBEKLİTEPE KÜLTÜREVİ HIZLA YÜKSELİYOR

GÖBEKLİTEPE KÜLTÜREVİ HIZLA YÜKSELİYOR

Başkan Mehmet Canpolat, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Aslan ve teknik ekiple birlikte geçtiğimiz aylarda temeli atılan Karşıyaka Mahallesindeki Göbeklitepe Kültürevinin inşaat çalışmalarını inceledi. İçerisinde kütüphane, gastronomi, eğitim merkezi ve konferans salonu bulunan merkezin inşaat çalışmalarıyla ilgili bilgiler alan Başkan Canpolat, merkez içerisinde de incelemelerde bulundu.

ABONE OL
20 Nisan 2021 12:52
Urfa Haberleri GÖBEKLİTEPE KÜLTÜREVİ HIZLA YÜKSELİYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, “Göbeklitepe Kültürevinde hızlı bir şekilde çalışmalarımız ilerliyor. En kısa süre içerisinde vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız” dedi.

Başkan Mehmet Canpolat, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Aslan ve teknik ekiple birlikte geçtiğimiz aylarda temeli atılan Karşıyaka Mahallesindeki Göbeklitepe Kültürevinin inşaat çalışmalarını inceledi.

İçerisinde kütüphane, gastronomi, eğitim merkezi ve konferans salonu bulunan merkezin inşaat çalışmalarıyla ilgili bilgiler alan Başkan Canpolat, merkez içerisinde de incelemelerde bulundu.

Çalışmaları yürüten işçilerle de sohbet eden Başkan Mehmet Canpolat, yürütülen çalışmalara ilişkin yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Göbeklitepe Kültürevinin çalışmalarını inceledik. Hızlı bir şekilde çalışmalarımız ilerliyor. En kısa süre içerisinde vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. İçerisinde konferans salonu, kütüphane, meslek edindirme ofislerinin, gastronomi ofislerinin bulunduğu Göbeklitepe Kültürevini vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Durmadan, yorulmadan Haliliye Belediyesi olarak gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz.”

PROJEDE NELER VAR?

Göbeklitepe Kültürevinde planında, 150 kişilik kütüphane, gastronomi eğitimleri için 6 adet atölye, meslek edindirme kursları kapsamında 8 adet atölye, 152 kişilik konferans salonu ile fuaye alanı yer almakta.

En az 10 karakter gerekli