DOLAR 28,9208 0.08%
EURO 31,4850 -0.1%
ALTIN
BITCOIN 1121674-0,09%
Şanlıurfa
12°

PARÇALI BULUTLU

06:31

İMSAK'A KALAN SÜRE

KIRSALDAKİ GENÇLERE HALI SAHA

KIRSALDAKİ GENÇLERE HALI SAHA

Harran ilçe merkezi ve kırsala hizmet ulaştırmak adına yoğun çaba gösteren Harran Belediyesi ekipleri, Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un talimatıyla Bilgili ve Gökçe kırsal mahallesinde başlattıkları hala saha çalışmalarını tamamladı. Her iki mahallede de halı sahalar gençlerin hizmetine sunulurken, Başkan Özyavuz; Harranlı gençlerin spora yönelmelerini sağlayacak adımlar attıklarını ifade etti.

ABONE OL
5 Haziran 2021 19:13
Urfa Haberleri KIRSALDAKİ GENÇLERE HALI SAHA
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Harran Belediyesi ekipleri, Bilgili ve Gökçe kırsal mahallesinde başlattıkları hala saha çalışmalarını tamamladı.

Şanlıurfa’nın Harran ilçesinde, ilçe gençlerinin spora yönelip kötü alışkanlardan uzak durmalarını sağlamak amacıyla Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un talimatları doğrultusunda Harran Belediyesi ekiplerinin çalışmaları hummalı bir şekilde sürüyor.

Cepkenli ve Demirli kırsal mahallesi ardından Bilgili ve Gökçe kırsal mahallesinde de yapımı tamamlanan halı sahalar kırsal mahalleli gençlerin hizmetine sunulurken gençler ve mahalle sakinleri, spor faaliyetleri içerisinde bulunacak olmalarının mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz,Harran’ımızı yeniden yazarken özellikle çocuklarımızı ve gençlerimizi düşünerek adımlar atıyoruz, Bilgili ve Gökçe kırsal mahallelerimizde yapım çalışmalarına başladığımız halı sahalarımızı da vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Her iki mahallemize de kazandırdığımız halı sahalarımızın hayırlı olmasını diliyorum.” İfadelerini kullandı.

En az 10 karakter gerekli