DOLAR 28,9503 0.09%
EURO 31,5203 0.11%
ALTIN 1.939,840,83
BITCOIN 11787093,54%
Şanlıurfa
12°

KAPALI

12:58

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

MADDEDEN UZAK, SPOR-SANATA YAKIN !

MADDEDEN UZAK, SPOR-SANATA YAKIN !

ABONE OL
7 Mart 2022 17:46
Urfa Haberleri MADDEDEN UZAK, SPOR-SANATA YAKIN !
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Harran Üniversitesi Hastanesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Şerif Kurtuluş, Şerif Kurtuluş, “Kendi yaşam tercihlerimizi sigaradan arındırarak devam ettirmemiz sağlıklı ve sömürüsüz bir yaşam için çok önemlidir” dedi.

Yeşilay haftası nedeniyle Harran Üniversitesi Hastanesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Şerif Kurtuluş tütün ve tütün ürünlerinin zararları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Maddeden uzak, spor-sanata yakın bir gençlik oluşturmak gerektiğinin altını çizen Doç. Dr. Şerif Kurtuluş, “Görsel medyada bize dayatılan tütün ürünleri sahnelerini fark etmemiz ve kendi yaşam tercihlerimizi sigaradan arındırarak devam ettirmemiz sağlıklı ve sömürüsüz bir yaşam için çok önemlidir. Maddeden uzak, spor-sanata yakın bir gençlik için sigaradan kurtulmamız gerekmektedir” diye konuştu.

Harran Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Doç Dr. Ahmet Güzelçiçek ise, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı ve gençlerimizi uyuşturucu maddelerden uzak tutup, onların sosyal, kültürel ve sportif alanlar içerisinde yer almalarına destek vermeye ve Yeşilay gönüllüsü olmaya davet ediyoruz” dedi.

En az 10 karakter gerekli