DOLAR 28,9230 0.08%
EURO 31,2780 0.12%
ALTIN 1.879,310,25
BITCOIN 12632394,33%
Şanlıurfa

ORTA ŞİDDETLİ YAĞMUR

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

SİVEREK KIRSALINDA YOL ÇALIŞMASI

SİVEREK KIRSALINDA YOL ÇALIŞMASI

ABONE OL
27 Ekim 2022 12:53
Urfa Haberleri SİVEREK KIRSALINDA YOL ÇALIŞMASI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Siverek’te yeni yol açma ve yol yenileme çalışmaları devam ederken Viranşehir’de ise birçok grup yolunu birbirine bağlayan yollarda stabilize ve sathi asfalt çalışması yapılıyor.

Vatandaşlara konforlu yol ile ulaşım imkanı sunan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün talimatıyla 13 ilçede başlatılan yol yapım ve yenileme çalışmaları devam ediyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri Siverek ilçesinde grup yollarında bakım-onarım ve yenileme çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

Kış mevsimi öncesinde tüm ekiplerin seferber edildiği yol çalışmaları kapsamında Siverek kırsalında grup yollarında çalışma başlatıldı.

Ekipler, Siverek kırsalında Ayvanat-Şehmus Aydın Caddesi, Esmerçay-28. Cadde, Esmer Çay-Şeyh Şamil Caddesi, Çıkrık-Bulaklı-Köksör-Güzelpınar-Küçük Han-Eskihan-Doğukent-Gözler, Savucak-Bardakçı-Eğriçay, Demirci, Onar, Kaynak-Savucak-Nohut-Dalkaya-Sofuca, Şeyh Cafer-Alanyurt- Su Bastı-Çerkez-Yağızlar-Sabancı, Karpuzcu-Yukarı Öğün-Akarlı-Yumrutepe-Yayla-Küçük Tepe-özenli-çiftlik, Alıncık-Burhan-Hac Abdal-Taşağıl-Yasınç-Söğütlü-Beyçeri-Ataça-Kayseri, Dicle-Bağlar mahallesi, Sadettin, Azıklı-Kalemli-Karaburç, Kalkankaya-narlıkaya ve Başekin güzergahlarında Sathi kaplama,Üçkuyu-Cinhisar-Kaynakbaşı-Gülpınar-Gürakar-Faydalı-Sofuca Grup yolunda ise stabilize çalışmasını sürdürüyor.

Börüncek Mahalle Muhtarı Gültekin Kök, yapılan çalışmalardan dolayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e teşekkür etti.

Ekipler sezonu verimli değerlendirme adına kendi öz kaynakları, ekip ve ekipmanlarıyla çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürmeye devam ediyor

En az 10 karakter gerekli