DOLAR 32,4389 0.03%
EURO 34,4949 -0.12%
ALTIN 2.483,050,03
BITCOIN 2052241-0,29%
Şanlıurfa
22°

AÇIK

04:46

İMSAK'A KALAN SÜRE

Başbakan Yıldırım’dan Kılıçdaroğlu’na cevap

ABONE OL
7 Ocak 2018 18:09
Urfa Haberleri Başbakan Yıldırım’dan Kılıçdaroğlu’na cevap
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Başbakan Binali Yıldırım, Kılıçdaroğlu’nun seçim yenilgisi için 14 ay daha oyalanması gerektiğini söyledi.

Başbakan Binali Yıldırım, Kılıçdaroğlu’nun “Erken yerel seçime gidelim” önerisine cevap verdi.

Başbakan Yıldırım: Kılıçdaroğlu yenilgiye doymadın mı VİDEO

“YENİLGİYE DOYMADIN MI”

Başbakan Yıldırım, “Diyor ki gelin seçimleri öne alalım. Yerel seçimleri… Be kardeşim, 15 senedir yenile yenile, yenilgiye doymadın mı? Şurada 14 ay var, biraz daha oyalan. 3 günün beyliği de beyliktir.” diye konuştu.

Başbakan Yıldırım'dan Kılıçdaroğlu'na cevap

Başbakan Yıldırım’ın konuşmasından satırbaşları;

“NEVŞEHİR HALKI CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN ARKASINDA DURDU”

“Nevşehir, her zaman hakkın yanında duran, hakkı tutup kaldırmakta belirgin vasfa sahip bir il, bu nedenle tüm Nevşehir halkına teşekkür ediyorum. Her seçimde Nevşehir halkı, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında dimdik durmuştur. Sizin partimizi sahiplenmeniz neticesinde ortaya çıkan istikrar sayesinde hem Nevşehir’e hem de tüm Türkiye’ye hizmet yağdı. AK Parti olarak Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ve Başbakanımızla birlikte hakkı savunmaya dün olduğu gibi bugün de devam ediyoruz.

“TÜM PLANLARI BOŞA ÇIKACAK”

Bunun bir bedeli olduğunu biliyoruz. Birtakım kumpasların ve komploların üzerimize kurulmak istendiğinin farkındayız ancak biz birlik içinde olduğumuz sürece tüm planlar boşa çıkacak.

“VATANDAŞIN DERDİ BİZİM DERDİMİZ”

Kılıçdaroğlu şunu aklına koy. Mobilyacıların da kamyoncuların da vatandaşın da derdi bizim derdimiz. Git kamyonculara de ki eskiden nasıldı şimdi nasıl. İstanbul’dan Afyon’a eskiden kaç saatte gidiyordunuz şimdi kaç saatte gidiyorsunuz? O tüneller hizmete girdi.

“KILIÇDAROĞLU BOL KESEDEN ATIYOR”

Kemal Bey yine bugün inciler döktürmüş. Meclis konuşmasının izleri hala kafasında silinmemiş. Yatıyor, kalkıyor o konuşmayı hatırlatıyor. ‘Kamyoncular hayatından memnunsanız gidin ona oy verin’ diyor. Kamyoncuların da mobilyacıların da derdi bizim derdimiz. Türkiye’de hayatından memnun olan tek kişi Kılıçdaroğlu. Dert yok tasa yok. Konuş babama konuş. Her gün bir şey yumurtluyor. Yalanın da bir endazesi olur. Yalanda da standardı çökertti maşallah. Sırtında yumurta kefesi yok, bol keseden atıyor. Millet buna itibar etseydi, 15 senedir bir santim ne uzuyor ne de kısalıyor. Yerinde sayıyor.

Başbakan Yıldırım'dan Kılıçdaroğlu'na cevap

“HAKAN ATİLLA ÜZERİNDEN TÜRKİYE’Yİ MAHKUM ETMEYE ÇALIŞIYORLAR”

ABD’de evlere şenlik bir dava görülüyor. Kararı önceden verilmiş, sonucu belli. FETÖ’cülerin adeta esiri olmuş yargıçların verdiği kararlarla bir dava görülüyor. Adam (Reza Zarrab) sanık diye içeri alınıyor, mahkeme salonuna gelmeden tanık yapılıyor. ‘Sen temiz çıktın’ diyorlar. ‘Yalan söyle söyleyebildiğin kadar. Başbakan’ı, Cumhurbaşkanı’nı suçla ondan sonra senin hayatın garanti’ diyorlar. Yetmedi, bankanın genel müdür yardımcısını suçluluk sandalyesine oturtuyorlar.

Hakan Atilla üzerinden Türkiye’yi mahkum etmeye çalışıyorlar. Hesap bu. FETÖ’cülerle kolkola girmiş yargıçlar, savcılar bunu yapıyor. FETÖ’cülerin hazırladığı dosyayı açıp buna göre suçlama yapıyorlar. Jüriye ‘Somut bir delil olmasa da siz suçlamaktan çekinmeyin’ diyorlar. Bunun adı da bağımsız yargı oluyor. Bize hukuk dersi vermeye kalkanlar bu davada hukuku katletmiştir. Türkiye bir hukuk devleti, hiç kimse bu ayak oyunlarıyla bu ülkeyi dize getiremez.

“MİLLETİMİZİ BÖLDÜRMEYİZ”

Yolları böldük, ama milletimizi böldürmeyiz.

BAŞBAKAN’DAN YENİ HIZLI TREN MÜJDESİ

Kayseri- Nevşehir- Konya hızlı tren projesi de hayata geçecek. Orada kalmıyor. Oradan Antalya’ya kadar gidiyor. Önemli bir proje olacak. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Geçmiş 15 yıla bakın gelecek 15 yılı da görürsünüz.”

En az 10 karakter gerekli