DOLAR 27,3861 0.25%
EURO 29,0664 -0.07%
ALTIN
BITCOIN 7407380,39%
Şanlıurfa
26°

AÇIK

12:59

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Eski belediye başkanından “Gönüllü Askerlik” başvurusu

ABONE OL
23 Ocak 2018 15:43
Urfa Haberleri Eski belediye başkanından “Gönüllü Askerlik” başvurusu
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Ceylanpınar eski Belediye Başkanı Mehmet Sait Atilla, devam eden Zeytin Dalı Harekatı nedeniyle ilçe Jandarma Komutanlığına giderek gönüllü askerlik başvurusunda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın emri ile başlayan ‘Zeytin Dalı Harekatı  başlatılmıştı.

Suriye’nin Afrin kentinde devam eden operasyonuna katılmak ve Türk Silahlı Kuvvetlerinde gönüllü olarak askerlik yapmak için bugün ilçe Jandarma komutanlığına giden Ceylanpınar eski Belediye Başkanı Mehmet Sait Atilla, Jandarma komutanı Binbaşı Ahmet Uzun’a dilekçesini teslim etti.

Afrin’de  ‘Zeytin Dalı Harekatı’ adı altında düzenlenen operasyona katılmak üzere gönüllü olarak başvuruda bulunduğunu sosyal medya üzerinden takipçilerine duyuran Ceylanpınar eski Belediye Başkanı Mehmet Sait Atilla, ”Mete han’ın sesi gelir çağlar’ın ötesinden. Korkar deniz, kara, hava Türklüğün öfkesinden. Gökte kartal, yerde aslan, dağda bozkurt ordusu varolsun. Yiğit Mehmetler yaşasın Türk ordusu. 22.01.2018 tarihi itibarı ile gönüllü olarak bu Milli Mücadeleye katılmak için ben de Askerlik şubesine dilekçemi verdim” ifadelerini kullandı.

En az 10 karakter gerekli