DOLAR 28,9208 0.08%
EURO 31,4850 -0.1%
ALTIN
BITCOIN 11398651,65%
Şanlıurfa
11°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

BAŞKAN ÖZYAVUZ:

BAŞKAN ÖZYAVUZ:

Şanlıurfa'nın Harran ilçesinde Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz'un talimatıyla kırsal mahallelere yönelik yatırımlar sürüyor. Cepkenli ve Demirli kırsal mahallesinde yapımı tamamlanan halı sahalar vatandaşların hizmetine sunulurken Başkan Özyavuz yaptığı açıklamada, merkez ve kırsal ayırt etmeksizin Harranlı hemşerilerine hizmet etmeye devam ettiklerini kaydetti.

ABONE OL
2 Haziran 2021 18:08
Urfa Haberleri BAŞKAN ÖZYAVUZ:
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Şanlıurfa’nın Harran ilçesinde Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un talimatıyla kırsal mahallelere yönelik yatırımlar sürüyor. Cepkenli ve Demirli kırsal mahallesinde yapımı tamamlanan halı sahalar vatandaşların hizmetine sunuldu.

Şanlıurfa’nın Harran ilçesinde Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un talimatıyla belediye ekiplerinin çalışmaları son sürat devam ediyor.

Kırsaldaki gençlerin spor yapabileceği ortam sağlamak adına büyük özveriyle çalışma yürüten Harran Belediyesi ekipleri, Cepkenli ve Demirli kırsal mahallesindeki çalışmalarını tamamlayarak halı sahaları mahalle halkının hizmetine sundu.

Başkan Özyavuz; “Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutacak ve sportif faaliyetlerde bulunacakları alanları onların hizmetine sunmak için başlattığımız çalışmalarımız Cepkenli ve Demirli kırsal mahallelerimizde tamamlandı. İlçemiz gençlerine her yönüyle verdiğimiz desteklerimiz artarak sürecek. Bir yandan ilçe kırsalımızın çehresini değiştiriyor, diğer yandan da halkımızın eksikliğini büyük ölçüde hissettiği hizmetleri sunma çabası gösteriyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

 

En az 10 karakter gerekli