DOLAR 32,4558 0.24%
EURO 34,5758 0.24%
ALTIN 2.483,511,85
BITCOIN 2053426-1,14%
Şanlıurfa
22°

AÇIK

04:46

İMSAK'A KALAN SÜRE

Eyyübiye’de Asfalt Çalışması

Eyyübiye’de Asfalt Çalışması

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi program dâhilinde yürüttüğü asfaltlama çalışmalarına devam ediyor. Dün Suruç ilçesindeki asfaltlama çalışmalarını incelemek ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere adeta Suruç’a adeta çıkarma yapan Başkan Beyazgül bugün ise Eyyübiye kırsalındaki çalışmaları inceleyerek asfalt çalışmaları hakkında bilgi aldı.

ABONE OL
11 Mayıs 2021 19:14
Urfa Haberleri Eyyübiye’de Asfalt Çalışması
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Başkan Beyazgül Eyyübiye’deki Asfalt Çalışmalarını İnceledi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, beraberinde Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş ile birlikte Abdurrahman Dede – Büyükhan ve Hancığaz’da başlatılan sathi asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi program dâhilinde yürüttüğü asfaltlama çalışmalarına devam ediyor. Suruç ilçesindeki asfaltlama çalışmalarını incelemek ve çeşitli temaslarda bulunan Başkan Beyazgül bugünkü adresi Eyyübiye kırsalındaki çalışmaları inceleyerek asfalt çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Şanlıurfa Büyükşheir Belediyesinin Eyyübiye kırsalında 5 ayrı noktada gerçekleştirdiği asfaltlama çalışmaları inceleyerek ilgili daire başkanları ve birim müdürlerinden bilgiler alan Başkan Beyazgül “Bizler de bu çalışmaları yerinde incelemek ve yolun asfaltlama işlemlerinin bir an önce tamamlanması için ekiplerimizle istişare ettik. Asfalt çalışmasında stabilize yoldan başlamak üzere tüm aşamaları Büyükşehir Belediyesinin öz kaynaklarıyla yapılmaktadır. Talep edildi bizler de bu yolu Eyyübiye halkımızın hizmetine sunuyoruz hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş ise konuşmasında “Vatandaşlarımızın ciddi manada asfalt talepleri vardı. Bizler de bu talepleri Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül ile paylaştık. Sağ olsun Başkanımız planlanan program dâhilinde yapılacak demişti. İşte bugün o gün vatandaşlarımız artık daha konforlu bir şekilde seyahat edecekler. “Yol Medeniyettir” anlayışıyla Eyyübiye için yaptığı yatırımlardan ötürü başkanımıza şükranlarımı iletiyorum” ifadelerini kullandı.

En az 10 karakter gerekli