DOLAR 32,5833 0.08%
EURO 34,9991 0.45%
ALTIN 2.424,310,06
BITCOIN 2095478-4,02%
Şanlıurfa
26°

KAPALI

13:07

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

ABONE OL
14 Ağustos 2018 13:48
Urfa Haberleri
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Başkan Peltek, Marangozlar Ve Mobilyacılar’ın Sorunlarını Dinledi

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Başkanı Halil Peltek,  ziyaret programı kapsamında, Şanlıurfa Ağaç İşleri (Marangozlar ve Mobilyacılar) İhtisas Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi’nde düzenlenen istişare toplantısına katıldı.

Kooperatif Başkanı Mehmet Karakeçi’nin organize ettiği istişare toplantısına, ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek’in yanı sıra ŞUTSO Meclis Üyeleri Kureyşi Çelik, Mehmet Kaz, GAP Hurdacılar ve Madenciler Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı İsmail Önen, Şanlıurfa Oto Hurdacılar ve Tamirciler Küçük Sanayi Kooperatif Başkanı Mehmet Özbek, Şanlıurfa Sac Metal ve Makina İmalatçıları İhtisas Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Hasan Tatlı, Şanlıurfa Matbaacılar Sitesi Kooperatif Başkanı Ramazan Birgül ile kooperatif üyeleri katıldı.

Başkan Mehmet Karakeçi’nin kooperatif çalışmaları hakkında bilgi verdiği, üyelerinin sorun ve problemlerinin çözümü için destek istediği toplantıda, elektrik enerjisi, altyapı ve yol problemleri ile bürokratik işlemlerde yaşanan sıkıntılar gündeme geldi.

ŞUTSO Başkanı Halil Peltek, sorunların çözümüne yönelik çalışmalarda, kooperatif üyelerine destek olacaklarını ifade etti. Başkan Peltek çözümüne katkı sağlayabileceğimiz sorunları kaydettik. İnşallah bu sorunların giderilmesi için olanaklarımız ölçüsünde gayret göstereceğiz.” dedi.

En az 10 karakter gerekli