DOLAR 32,5450 0%
EURO 34,6950 0.01%
ALTIN 2.431,49-0,02
BITCOIN 21643162,71%
Şanlıurfa
25°

AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Bakan Selçuk: “Ani Sistem Değişikliği Artık Yok”(video)

ABONE OL
19 Eylül 2018 14:43
Urfa Haberleri Bakan Selçuk: “Ani Sistem Değişikliği Artık Yok”(video)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk,”Ani sistem değişikliği artık yok. Söz ani frende yok, ani gaz da yok, Siz şimdi böyle liseye başladınız liseyi böyle bitireceksiniz.” dedi.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Şanlıurfa’da 8 lisenin bir arada faaliyet göstereceği Halilliye ilçesinde bulunan Zeytin Dalı Eğitim Kampusu’nun açılış törenine katıldı.

Şanlıurfa’da bulunmaktan memnuniyet duyduğunu belirten Milli Eğitim bakanı Selçuk, Türkiye’de artık yeni Mustafa Kemallere, Aziz Sancarlara ve Kazancı Bedihlere ihtiyaç duyulduğunu, yeni nesil öğrencilerin eğitimin yanı sıra sanattan spora kadar farklı branşlarda da kendilerini geliştirmesi gerektiğini ifade etti.

Bakan Ziya Selçuk, daha sonra açılışı yapılan okullarda eğitime başlayan öğrencileri sınıflarda ziyaret ederek, taleplerini dinledi ve isteklerinin en kısa sürede yerine getirileceğini vurguladı.

Hedefini sorduğu bir öğrencinin “Bakan olmak istiyorum, sizi çok seviyorum.” sözleri üzerine Selçuk, “Emin misin? İşin çok zor olur.” diye gülümseyerek yanıt verdi.

Sınıftaki diğer bir öğrencinin sürekli sistem değişikliği istemediğini belirtmesi üzerine de Bakan Selçuk, “Ani sistem değişikliği artık yok. Söz ani frende yok, ani gaz da yok, tamam. Siz şimdi böyle liseye başladınız ya liseyi de böyle bitireceksiniz inşallah.” karşılığını verdi.

Bakan Selçuk’a, Vali Abdullah Erin, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Mehmet Ali Cevheri, Gülendar Açanal, Halil Özşavlı ile MHP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz da eşlik etti

En az 10 karakter gerekli