DOLAR 32,2511 0.14%
EURO 35,0023 0.27%
ALTIN 2.417,880,36
BITCOIN 22161731,38%
Şanlıurfa
19°

PARÇALI AZ BULUTLU

13:06

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Başkan Gülpınar, “Çocuklarımız İçin Daha Adil Ve Müreffeh Bir Türkiye Hedefiyle Çalışacağız ”
  • NŞanlıurfa Haber
  • Başkan Gülpınar, “Çocuklarımız İçin Daha Adil Ve Müreffeh Bir Türkiye Hedefiyle Çalışacağız ”

Başkan Gülpınar, “Çocuklarımız İçin Daha Adil Ve Müreffeh Bir Türkiye Hedefiyle Çalışacağız ”

ABONE OL
23 Nisan 2024 09:12
Urfa Haberleri Başkan Gülpınar, “Çocuklarımız İçin Daha Adil Ve Müreffeh Bir Türkiye Hedefiyle Çalışacağız ”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bu haberin içeriğini değiştirmeden, bozmadan özgünleştir,
Haber usta bir gazeteci tarafından yazılmış gibi tarafsız bir dil ile yazılsın.
Haberin içeriği ile alakasız düzenleme olmasın. Alakasız bilgi yer almasın.
Haberin içinde bir kişi açıklama yapıyor ise o açıklamaya müdahale etmeden yayınlansın. Kişiler açıklama yapmamış ise açıklama – beyanat kısmı yer almasın.
Haberin içinde Bakanımız, Başkanımız gibi ifadeler var ise yine haberin içinden anlayarak bahsi edilen kişinin ismi yada ünvanı yazılsın.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 104. Yılı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Başkan Gülpınar, “Yarının gençlerine adil,

müreffeh ve yaşanabilir bir Türkiye bırakma gayesiyle azim ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Başkan Gülpınar mesajında; “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı 23 Nisan 1920, Aziz milletimizin istiklal mücadelesinde yokluklar ve güçlükler içerisinde gösterdiği azim, kararlılık ve gayret ortaya koyduğumuz çabanın da ilham kaynağıdır.

23 Nisan 1920’de büyük inançla ve coşkuyla açılışı yapılan ve toplanan Birinci Meclis, ülkemizin bağımsızlığını ve bütünlüğünü temin etmek, bizleri bölüp parçalayarak sömürmek ve köle yapmak isteyen emperyalist güçleri vatanımızdan kovmak, ülkemizde hak ile adalete dayanan adil bir yönetim ve düzen kurmak amacıyla yola çıkmıştır.

Geçmişten geleceğe uzanan şanlı tarihimizin en önemli sembollerinden biri olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, bugünün ve yarının çocuklarına atalarından, dedelerinden en kutsal emanettir. Bu emanete sahip çıkmak ve bu bağımsızlık ruhunu gelecek nesillere aktarma görevi de yine çocuklarımıza ve gençlerimize düşmektedir.

Bizler de Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi olarak çocuklarımızın refah ve huzurlarını arttıracak, onların geleceğe emin adımlarla yürümelerini sağlamak adına gerek sosyal gerekse kültürel anlamda etkinlikler ve hizmetler yaparak attıkları her adımda yanlarında olduğumuzu hissettirmeye devam edeceğiz. Çocuk gülerse dünya güler anlayışıyla tebessümleri için azim ve kararlılıkla çalışacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle bugüne anlam katan en büyük hazinemiz olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı yürekten kutluyorum. İyi Bayramlar Çocuklar”

 

Eklenme Tarihi: 23.04.2024 06:37


En az 10 karakter gerekli