DOLAR 31,2278 0.08%
EURO 33,9945 0.35%
ALTIN 2.041,320,05
BITCOIN 19473345,67%
Şanlıurfa
11°

AÇIK

16:27

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Bay Kemal sen ne yaptın

Bay Kemal sen ne yaptın

ABONE OL
3 Mayıs 2023 16:27
Urfa Haberleri Bay Kemal sen ne yaptın
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rize mitinginde konuşuyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hedefinde Millet İttifakı var. ”Seçim sandığı yaklaştıkça birileri vaat bohçalarını yeniden açtı.” diyen Erdoğan, ”Önlerine gelene cumhurbaşkanı yardımcılığı dağıtıyorlar. Önce 5 kişiydiler sonra 7 oldular bir ara 11’e çıktılar şimdi kaç olduklarını saymayı bıraktılar. 14 Mayıs’a kadar herhalde 15-20 cumhurbaşkanı yardımcısını bulacaklar.” ifadelerini kullandı.

21 yılda 15 seçim zaferine imza attıklarını hatırlatan Erdoğan, ”Yepyeni bir destan yazmaya hazırlanıyoruz. 14 Mayıs Türkiye Yüzyılı’nın başlangıç noktası olacaktır.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şöyle:

”Siyasette bugüne kadar Rize’mde böyle bir katılım görmemiştim. Bugün bir başka. Bu 14 Mayıs’ın müjdesidir. İnşallah sandıklar patlıyor mu? 14 Mayıs’ta da inşallah bir başka müjdeyi Rize’den alacağız.

”21 YILDA 15 SEÇİM ZAFERİNE İMZA ATTIK”

Beraberce 21 yılda 15 seçim zaferine imza attık. Bizden önceki 70 yılda yapılamayan eserleri 21 yıla sizlerle beraber sığdırdık. Her karışında bir şehit yatan bu aziz vatanı ihanet çeteleri karşısında beraber savunduk. Havalimanından yollara köprülerden tünellere nice yatırımları ülkemize son 21 yılda beraberce kazandırdık.

”BAY BAY KEMAL SEN NE YAPTIN?”

Bay bay Kemal sen ne yaptın? Senin referansın var mı?

”14 MAYIS TÜRKİYE YÜZYILI’NIN BAŞLANGIÇ NOKTASI OLACAKTIR”

Yepyeni bir destan yazmaya hazırlanıyoruz. Bunun adı şahlanış dönemidir. 14 Mayıs büyük ve güçlü Türkiye idealinin ilk adımı olacaktır. 14 Mayıs Türkiye Yüzyılı’nın başlangıç noktası olacaktır.”

”HAYAL TÜCCARLIĞI YAPMADIK, YALANA BULAŞMADIK”

Siyasi hayatımızın hiçbir döneminde hayal tüccarlığı yapmadık yalana bulaşmadık, dürüst, samimi olduk. Bu ülke fırıldak tiplerden çok çekti.

”SEÇİM SANDIĞI YAKLAŞTIKÇA BİRİLERİ VAAT BOHÇALARINI AÇTI”

Son günlerde bu tiplerin tekrar arzıendam ettiklerini görüyoruz. Seçim sandığı yaklaştıkça birileri vaat bohçalarını yeniden açtı. Önlerine gelene cumhurbaşkanı yardımcılığı dağıtıyorlar. Parlamenter sistem diye çıktıkları yolda sabah erken kalkanın cumhurbaşkanı yardımcılığı kaptığı mezat pazarına vardılar. Önce 5 kişiydiler sonra 7 oldular bir ara 11’e çıktılar şimdi kaç olduklarını saymayı bıraktılar. 14 Mayıs’a kadar herhalde 15-20 cumhurbaşkanı yardımcısını bulacaklar.”

En az 10 karakter gerekli