DOLAR 31,1460 0.13%
EURO 33,8144 0.03%
ALTIN 2.032,390,03
BITCOIN 17717274,15%
Şanlıurfa
10°

AÇIK

06:14

İMSAK'A KALAN SÜRE

BİLEK GÜREŞİ DESTEĞİ

ABONE OL
5 Mart 2018 18:24
Urfa Haberleri BİLEK GÜREŞİ DESTEĞİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Vücut Geliştirme Fitness Ve Bilek Güreşi Federasyonundan Teşekkür Plaketi

Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu, Karaköprü Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Kudat’a, bilek güreşine yaptığı katkılardan dolayı teşekkür plaketi taktim etti.

Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu Başkan Yardımcısı Sait Akdağ, ASKF genel sekreteri Adnan Yükselir ve Vücut Geliştirme ve Bilek Güreşi Federasyonu Milli Takım Antrenörü Şehmus Gültekin, Karaköprü Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Kudat’ı ziyaret etti.

Bilek Güreşi Federasyonu Başkan Yardımcısı Akdağ, Başkan Kudat’a Bilek güreşine yaptığı katkılardan dolayı teşekkürlerini sunarken Vücut Geliştirme Federasyonu Genel Başkanı Niyazi Kurt tarafından gönderilen teşekkür plaketini taktim etti.

Karaköprü Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Kudat, Karaköprü Belediyespor olarak sporun ve sporcunun her zaman yanında yer aldıklarını söyledi.

Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu Başkan Yardımcısı Sait Akdağ ise,. Federasyonumuz tarafından kendilerine verilmek üzere bilek güreşi masası hediye ettik. Bunun yanında Şanlıurfa’da bilek güreşine katkı sunduğu için Federasyon Başkanımız Niyazi Kurt’un adına kendisine plaket taktim etti. Bizi kabul ettiği ve desteklediği için kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

Öte yandan Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu tarafından Karaköprü Belediyespor’a bilek güreşi masası hediye edildi.

En az 10 karakter gerekli