DOLAR 31,1508 0.14%
EURO 33,8353 0.1%
ALTIN 2.037,470,29
BITCOIN 176117510,54%
Şanlıurfa

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

BİLGİ YARIŞMASI

ABONE OL
7 Mart 2018 17:38
Urfa Haberleri BİLGİ YARIŞMASI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Büyükşehir ve Milli Eğitim’den 13 İlçede Okullar Arası Bilgi Yarışması

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ve Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 13 ilçede yer alan okullar arasında bilgi yarışması düzenliyor.

Milli Eğitim Konferans salonunda gerçekleşen yarışmaya Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcı İbrahim Canbek ile çok sayıda öğrenci katıldı.

Büyükşehir Belediyesi tarafından salonda bulunan öğrencilere kitap dağıtımı gerçekleştirdi. 7 Mart- 5 Nisan arasında gerçekleşecek yarışmaya ilk etapta 5 okul katıldı.

Yarışma öncesi yaptığı konuşmasında eğitime katkı veren projeler ürettiklerini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Milli Eğitimle birlikte birçok ilde olmayan, eğitime katkı veren, gençleri düşünen, Şanlıurfa’nın eğitimine bir nebzede olsa destek vermek amacıyla güzel projelere imza atıyoruz. Bu projelerden bir tanesi de bilgi yarışmasıdır. Yarışmaların sonunda Birinciye Kudüs gezisi İkinciye Tablet ve üçüncü olanları ise Çanakkale gezisi ile ödüllendiriyoruz dedi

Verilen desteklerden dolayı teşekkür eden Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İbrahim Canbek, Şanlıurfa’da eğitimin niteliğinin artırılması yönünde birçok çalışmayı ortak yürütüyoruz. Biz, Şanlıurfa olarak şanslıyız; çünkü önceliği eğitime vermiş, eğitimi bu memleketin kaderi olarak gören bir Büyükşehir Belediyemiz var şeklinde konuştu.

En az 10 karakter gerekli