DOLAR 31,1436 0.12%
EURO 33,8351 0.1%
ALTIN 2.039,010,36
BITCOIN 176273911,12%
Şanlıurfa

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

” BİZ BİZE YETERİZ TÜRKİYEM’E” DESTEK

ABONE OL
3 Nisan 2020 16:38
Urfa Haberleri ” BİZ BİZE YETERİZ TÜRKİYEM’E” DESTEK
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ‘ın başlattığı ” Milli Dayanışma Kampanyası “na Şanlıurfa Ticaret Borsası olarak 150.000 TL bağışta bulunduklarını söyleyen Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet KAYA; koronavirüs salgını nedeniyle ülke olarak zor bir süreçten geçtiklerini ve bu süreci an az hasarla atlatmak için millet olarak el ele vermeleri gerektiğini ifade etti.

Sosyal yaşantımızı neredeyse durma noktasına getiren koronavirüs salgınının etkilerini azaltmak için sürecin ilk gününden bugüne kadar her türlü tedbiri alıp yürürlüğe koyan hükümetimiz,Cumhurbaşkanımızın önderliğinde sosyal bir yardımlaşma olan Milli Dayanışma Kampanyası ‘nı başlatarak çok isabetli bir karar almıştır.

Milli bir dava olan bu kampanyaya bağışta bulunmanın gururunu yaşadıklarını ifade eden Başkan Mehmet Kaya; imkanı olan herkesin bu kampanyaya bağışta bulunmaları bu zorlu sürecin geride kalması için çok önemli bir adım olacaktır. Bunun yanı sıra Şanlıurfa ‘mızda yaşayan 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımıza kurumumuzca yardım programı yapılmıştır.

Bu vesileyle;Cumhurbaşkanımızın başlatmış olduğu bu kampanyaya destek veren herkese şahsım ve kurumum adına teşekkür eder, aziz milletimize saygılarımı sunarım.

En az 10 karakter gerekli