DOLAR 32,5536 0.01%
EURO 34,9019 0.05%
ALTIN 2.430,560,03
BITCOIN 2097533-3,20%
Şanlıurfa
29°

PARÇALI BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Bozdağ “Uçak seferleri artmalı”.

Bozdağ “Uçak seferleri artmalı”.

ABONE OL
12 Mart 2024 23:54
Urfa Haberleri Bozdağ “Uçak seferleri artmalı”.
0

BEĞENDİM

ABONE OL

TBMM başkanvekili ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ninseçim irtibat bürosunu ziyaret etti. Bozdağ, FOX-TV,Halk-TV gibi muhalif kanallarının Yeniden Refah Partisi’ni ön plana çıkarttığını belirtti.

Baydilli’nin seçim irtibat ofisini Milletvekili Mehmet Ali Cevheri ile birlikte ziyaret eden Bozdağ, Şanlıurfa’lılarınseçimlerde hep oyunları bozduğunu belirterek, “Bu milletinferaseti ve basireti o kadar yüksek bütün mühendisler birayagelse 14 Mayıs ve 28 Mayıs seçim sonuçları böyle hesaplayamazdı. Bütün hesapları ve bütün oyunları bozdunuz. Şanlıurfa’lı hemşehrilerimin her zaman doğru karar verdi. Ben inanıyorum ki ayın 31’inde Şanlıurfa’da istedikleri sonuçları çıkartmak için FOX-TV’sinden, Sözcü TV’sine,Halk-TV’sinden KRT’sine kadar ne kadar televizyon varsa Şanlıurfa’yı gündemine alıyorlar. Yeniden Refah’ı gündeme alıyorlar daha önce Deva Partisi’ni ve Saadet’i gündeme alıyorlardı. Sevdiklerinden mi?Hayır AK Parti’ye zarar verme ihtimalinden yatırım yapıyorlar. AK Parti’ye zarar verme ihtimali onları heyecanlandırıyor.  AK Parti’ye zarar verme ihtimaline yatırım yapanlar yine avuçlarını yalayacaklar.

Bozdağ, Şanlıurfa’ya uçak seferlerine ilişkin bir soru üzerine ise “Şanlıurfa’nın İstanbul Ankara seferlerinin yanına şimdi İzmir seferlerini ilave ediyoruz. Haftada iki gün İzmir seferlerini başlatıyoruz. Bu da yetmez Ankara, İstanbul, İzmir seferleri daha fazla olsun. THY dünyanın dört yanına uçuyor. Uçak sıkıntısı var. Hem özel firmalar hem de özel firmalarla rahatlamayı sağlamak için uğraşıyoruz. Bu rahatlamayı sağlarsak Şanlıurfa’mız için hayırlı olacak”diye konuştu.

En az 10 karakter gerekli