DOLAR 27,1176 0.44%
EURO 28,9587 0.6%
ALTIN
BITCOIN 721675-1,72%
Şanlıurfa
31°

AÇIK

05:17

İMSAK'A KALAN SÜRE

Büyükşehir’den amatör takımlara destek

ABONE OL
1 Şubat 2018 14:39
Urfa Haberleri Büyükşehir’den amatör takımlara destek
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ali ÇETİNKAYA/Urfa Değişim – Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Amatör Spor Kulüplerine nakdi yardım programı düzenledi. Programda her kulübe 5 bin liralık hediye çeki verildi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Amatör Spor Kulüplerini desteklemek amacıyla nakdi yardımda bulundu. Cumhuriyet Dinlenme Tesislerinde düzenlenen programa, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve Milli Takımlar Eski Teknik Direktörü Ersun Yanal’ın yanı sıra amatör kulüp temsilcileri katıldı.

Düzenlenen programda konuşan Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mehmet Aktaşoğlu, büyükşehir belediyesinin her zaman kendilerine destek verdiğini belirterek, “Büyükşehir Belediye başkanımız Nihat Çiftçi, her zaman amatör kulüplerin yanında yer aldı ve almaya da devam ediyor. Her koşulda yardımımıza koşuyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Amatör spor kulüpleri, her zaman için büyükşehir belediyesinin desteğini arkasında hissetmiştir” diye konuştu.

Amatör Spor Kulüplerinin durumuyla ilgili konuşan büyükşehir belediye başkanı Nihat Çiftçi de, amatör kulüplerin her zaman olması gerektiğini belirterek, “burada amatör kulüplerimiz için bir araya geldik. Gerçekten amatör takımlar, bir mahallenin, bir şehrin olmazsa olmazlarıdır. Belki bir popülerliği yok ama gençlerin spora yönelmesinde büyük katkısı var. Bu nedenle bizler her zaman amatör takımlarımızın yanındayız” dedi.

Konuşmaların ardından Büyükşehir Belediyesi tarafından amatör spor kulüplerine 5 bin liralık nakdi yardım çekleri verildi. Hazırlanan çekleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ali Düşmez ve Milli Takım eski Teknik Direktörü Ersun Yanal 70 amatör kulübün temsilcilerine takdim etti.

En az 10 karakter gerekli