DOLAR 32,3003 -0.03%
EURO 35,1156 0.43%
ALTIN 2.409,11-0,24
BITCOIN 2192679-2,19%
Şanlıurfa
37°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

ÇİFTÇİ, “TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ BAŞLATIYORUZ”

ÇİFTÇİ, “TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ BAŞLATIYORUZ”

ABONE OL
3 Mayıs 2024 18:03
Urfa Haberleri ÇİFTÇİ, “TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ BAŞLATIYORUZ”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Temiz bir Karaköprü için tüm vatandaşları duyarlı olmaya davet eden Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Karaköprü’de geniş kapsamlı bir temizlik seferberliği başlatacaklarını belirtti.

 

Karaköprülüleri temizlik seferberliğine katkıda bulunmaya çağıran Başkan Nihat Çiftçi,“Vatandaşlarımızın, çöplerimizi poşetleyerek çöp kutularına atmayı ailemize ve çocuklarımıza öğretmeye davet ediyorum.” dedi.

Güneydoğunun modern yüzü Karaköprü’de, temizlik noktasında fark yaratmak için Karaköprü Belediyesi, sokak sokak, cadde cadde çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürüyor.

 

“KARAKÖPRÜ’DE TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ BAŞLIYOR!”

 

Karaköprü’de temizlik seferberliği başlattıklarını ifade eden Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, “Dönem olarak bahar dönemindeyiz. Temizlik İşleri Müdürlüğümüzde bir takım toplantılar yaptık. Önümüzdeki günlerde Karaköprü’müzün temizliği için ciddi anlamda bir temizlik kampanyası başlatacağız. Her mahallemizde, caddelerde, sokaklarda ve tüm kaldırımlarda büyük bir temizlik atağı getireceğiz. Temizlik imandandır anlayışı ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Temizliği korumakta en büyük iş Karaköprülü hemşehrilerimizindir. Hemşehrilerimiz kentimizi temiz tutarsa bizlerde yerel yöneticiler olarak buraya harcayacağımız kaynakları yine vatandaşlarımızın refah seviyesini yükseltecek farklı projelerde kullanırız.”

“ÇÖPLERİMİZİ POŞETLEYEREK ÇÖP KUTULARINA ATALIM”

 

“Temiz bir Karaköprü’yü el birliği ile gelecek nesillerimize emanet etmek için duyarlı olmalıyız” diyen Başkan Nihat Çiftçi, Karaköprü’müzün mesire alanı, parklar ve tüm sokaklarımızda çöp kutularımız var. Hemşehrilerimizden çöplerimizi poşetleyerek çöp kutularına atarak bunu ailemize çocuklarımıza öğretmeyi rica ediyoruz. Vatandaşlarımız sokaklarımızı temiz tutarlarsa bizlerde tüm sokaklarımızı tertemiz pırıl pırıl yaparız” şeklinde konuştu.

En az 10 karakter gerekli