DOLAR 32,2511 0.14%
EURO 35,0023 0.27%
ALTIN
BITCOIN 22240780,10%
Şanlıurfa
°

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

DEVTEYŞTİ MAHALLESİ SAKİNLERİYLE

DEVTEYŞTİ MAHALLESİ SAKİNLERİYLE

ABONE OL
25 Mayıs 2023 17:46
Urfa Haberleri DEVTEYŞTİ MAHALLESİ SAKİNLERİYLE
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile birlikte Devteyşti Mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Devteyşti Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.


Mahalle Muhtarı Tahir Kına’nın ve mahalle sakinlerinin yer aldığı toplantıda, Devteyşti Mahallesinde yürütülen ve devam eden çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Vatandaşların taleplerini dinleyen Başkan Beyazgül ve Başkan Canpolat, ilgili müdürlüklere anında talimat vererek, gelen talepleri çözüme kavuşturdu.

Canpolat, Hem sahadaki çalışmalarımızla ilgili hem de 28 Mayıs’taki Cumhurbaşkanlığının ikinci tur seçimleriyle ilgili kendilerinden destek istiyoruz. Allah’a hamdolsun, Cumhurbaşkanımıza olan sevgi, teveccüh oldukça yüksek. Muhtarlarımıza ve buradaki vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Allah’ın izniyle Şanlıurfa destan yazacak. İnşallah Sayın Cumhurbaşkanımıza buradan çok yüksek bir oy çıkacak.

Başkan Zeynel Abidin Beyazgül ise, “Devteyşti Muhtarımızın makamındaydık, halkımız da buradaydı. Hem mahallemizin sorunlarını istişare ettik, eksiklerini konuştuk, bir yandan da önümüzdeki seçimle ilgili düşüncelerini aldık. Şunu gördük, Cumhurbaşkanımıza çok büyük bir sevgi var, çok büyük bir güven var, dualar var. İnşallah Pazartesi günü yeniden seçmiş olacağız. Buradaki herkesin duası, temennisi bu şekilde. Cumhurbaşkanımızın da bir sözü var, diyor ki ‘Durmak yok, yola devam’. Biz de halkımıza hizmette aynı şekilde yolumuza devam edeceğiz.

En az 10 karakter gerekli