DOLAR 32,6500 0.32%
EURO 34,8556 0.4%
ALTIN 2.439,290,28
BITCOIN 21890193,44%
Şanlıurfa
25°

AZ BULUTLU

04:36

İMSAK'A KALAN SÜRE

Diyanet Vakfına Kurban Bağışı

ABONE OL
11 Ağustos 2018 17:19
Urfa Haberleri Diyanet Vakfına Kurban Bağışı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız kurban bağışını Türkiye Diyanet Vakfı’na yaptı.

Şanlıurfa Müftüsü İhsan Açık’ı ziyaret eden AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız Türkiye Diyanet Vakfına destek vererek kurban bağışını gerçekleştirdi.

Kurban Bayramına sayılı günler kala gerek yurt içerisinde gerekse yurtdışında kurbanlık arayışları tüm hızıyla devam ederken AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız’da Türkiye Diyanet Vakfına bağışta bulunarak evine et girmeyen, savaş mağdurları, yoksul ailelere bir nebze de olsa destek olmak için kurban vekâletini TDV’ye verdi.

Şanlıurfa İl Müftüsü İhsan Açık Türkiye Diyanet Vakfı (TDV)’ye yapılan bağışlar hakkında AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız ve Yönetim Kurulu üyelerine vekâleten kurban bağışı hakkında bilgi verdi

Müftü Açık, Bağışlarımız bizatihi zahmet buyurup şubemize gelmesi gibi bağışlar yapılabiliyor. Veya internet üzerinden bağışlarımız yapılabiliyor. Böylelikle hem internet yoluyla hem de vatandaşlarımızın bizatihi gelerek veya herhangi bir camimize gittiklerinde cami imamımızla görüşüp o şekilde de bağışlarımız yapılabiliyor. Son gün 20 ağustos arafe gününe kadar bağışlarımız kabul ediliyor. Yurt içi kurban bedellerimiz 850 yurtdışı kurban bedelimiz ise 625 lira.diye konuştu

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız,Sayın Cumhurbaşkanımızdan aldığımız işaretle bizde bu yıl kurban bağışımızı Türkiye Diyanet Vakfına bağışlamak üzere gelmiş bulunmaktayız. Sayın hocamda ifade ettiler gerçekten mazlum ülkelerde, İslam ülkelerinde dağıtımları sağlıklı bir şekilde yerine getiriyorlar. Kurbanlarla birlikte kardeşlerimize yakınlaşmamıza vesile oluyorlar. Gönül rahatlığıyla kurban vekâletimizi bağışımızı yapıyoruz. Tüm vatandaşlarımıza da çağrımızdır. Kurban bağışlarını gönül rahatlığıyla yapabilirler.” dedi.

En az 10 karakter gerekli