DOLAR 31,0708 0.17%
EURO 33,6790 -0.05%
ALTIN 2.032,040,76
BITCOIN 15872180,95%
Şanlıurfa
13°

AÇIK

06:17

İMSAK'A KALAN SÜRE

“EĞİTİMDE  VE YENİLİKLER”

ABONE OL
11 Nisan 2018 16:39
Urfa Haberleri “EĞİTİMDE  VE YENİLİKLER”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Harran Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulun’da ‘Eğitimde İmkanlar ve Yenilikler’ Söyleşisi

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri Harran Üniversitesi Eyyübiye Yerleşkesinde üniversite öğrencileri ile söyleşi yaptı.

Şanlıurfa Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından Eyyübiye Yerleşkesi Mehmet Akif Ersoy Konferans Salonunda gerçekleştirilen etkinlikte öğrencilerle bir araya gelen Şanlıurfa Milletvekili Sayın Mehmet Ali Cevheri “Eğitimde İmkânlar ve Yenilikler” konulu söyleşi gerçekleştirdi.

Programın açılışında konuşan Şanlıurfa Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdür Prof. Dr. Necmettin Elmastaş, Bu etkinliklerin Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulumuzda artık bir ritüele dönüştüğünü, içimizden çıkarak önemli başarılara imza atmış kişileri öğrencilerimiz ile buluşturması ve tecrübelerini paylaşmalarına ortam hazırlaması açısından önemlidir” dedi.

Şanlıurfa Milletvekili ve TBMM Bütçe Plan Komisyonu Üyesi Sayın Mehmet Ali Cevheri konuşmasında, Bir dönem Şanlıurfa Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulunda öğretim görevlisi olarak görev yaptığına değinerek göreve geldiği günden itibaren Şanlıurfa’da eğitim alanına yapılan hizmetlerden bahsetti.

Ayrıca öğrencilerin bu zamanlarını iyi değerlendirmeleri gerektiğine değinen Cevheri, toplumsal gelişimin bireylerin kendilerini geliştirmeleri ile mümkün olabileceğini belirtti.

Soru-cevap şeklinde devam eden programın sonunda, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Sarıışık’ın Mehmet Ali Cevheri’ye plaket takdim etmesiyle sona erdi.

 

En az 10 karakter gerekli