DOLAR 31,3677 0.42%
EURO 34,0595 0.51%
ALTIN 2.101,432,38
BITCOIN 19489480,00%
Şanlıurfa

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Elden Ele Büyüyen bir Mutluluk

ABONE OL
15 Aralık 2018 15:30
Urfa Haberleri Elden Ele Büyüyen bir Mutluluk
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

Şanlıurfa’nın Karaköprü İlçesinde bulunan Mutlu Adımlar Kreş ve Gündüz Bakım Evi alkışlanacak bir projeye imza attı.

Karaköprü İlçesinde hizmet veren Mutlu Adımlar Kreş ve Gündüz Bakım Evi hayata geçirdiği “Elden Ele Mutluluk” sosyal sorumluluk projesini kapsamında minik çocukları gönüllerini fethetti. Mutlu Adımlar Kreş ve Gündüz Bakın Evi Kurucu Müdürü İbrahim Acar, Mesul Müdür Pembe Gür ve öğretmenler tarafından hayata geçirilen proje velilerden de tam destek aldı. Kreş ve Gündüz Bakım Evi velileri tarafından da desteklenen projede kısa sürede birçok giyim, ayakkabı, oyuncak ve kırtasiye malzemesi toplandı. Kreş yönetimi ve velileri tarafından toplanan malzemeler Eyyübiye ilçesine bağlı Akveren köyündeki çocuklara dağıtıldı.

Mutlu Adımlar Kreş ve Gündüz Bakın Evi Kurucu Müdürü İbrahim Acar: “projemizin adı ‘Elden Ele Mutluluk’’ bu proje ile amacımız dar gelirli ailelerimize bir nebzede olsa ulaşmak ve elimizden gelen yardımı yapmaktır. Tabi bunu yaparken de Mutlu Adımlar Kreş ve Gündüz Bakın Evindeki öğrencilerimize de yardım edebilmenin mutluluk ve hazını tattırabilmektir. Bu gün Eyyübiye ilçemizde bulunan Akveren köyündeki ailelerimiz ve çocuklarımızla buluştuk. Hem onları sevindirdik hem de bizler sevindik. Bu projede bizlere destek veren başta Mutlu Adımlar Kreş ve Gündüz Bakın Evinin tüm velilerine ve tüm çalışanlarıma göstermiş oldukları öz veriden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bir kartopu misali ümit ediyoruz ki bu projemiz daha fazla karşılık bulur ve örnek alınır. Tüm Şanlıurfa’yı harekete geçiren bir iyilik harekâtına dönüşür.” Dedi.

Akveren köyü sakinleri ve çocuklarıda bu ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek. Yetkililere teşekkür ettiler.

En az 10 karakter gerekli