DOLAR 32,2511 0.14%
EURO 35,0023 0.27%
ALTIN
BITCOIN 22240780,10%
Şanlıurfa
°

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Erdoğan; Yanlışta ısrar etmek kaybettirir

Erdoğan; Yanlışta ısrar etmek kaybettirir

ABONE OL
14 Mayıs 2024 22:53
Urfa Haberleri Erdoğan; Yanlışta ısrar etmek kaybettirir
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti İl Başkanları Toplantısı’nda konuşan Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Milletimizin nazarında ibra olan bizim gözümüzde de başarılıdır. Milletin sınıfta bıraktığını biz de baştacı edemeyiz. İnşallah bu süreci kılı kırk yaran bir kuyumcu titizliğinde yürüteceğiz. Kırarak, dökerek dağıtırak değil; toparlayarak, bütünleştirerek, kucaklaşarak ilerleyeceğiz. Saflarımızı sıklaştıracak partimizi daha da büyütmenin gayretinde olacağız. Yeni hizmet erleriyle, isimlerle kadrolarımızı tahkim ederken partimizin emektarlarına vefasızlık göstermeyeceğiz” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İnşallah istişare halkamızı genişletmeye devam edeceğiz. Son MYK toplantımızda geleneksel istişare kampımızı çok yakın bir tarihte toplama kararı aldık . Önce milletvekili ardından belediye başkanlarımızla bir araya geleceğiz. Komplekse kapılmadan, eleştiriye kulak tıkamadan bu süreci büyük bir özgüven ve şeffaflıkla yönetiyoruz. Hata değil; yanlışta ısrar etmek kaybettirir.

Nereden geldiğinizi unutmazsanız, hedeflerinizden de kopmazsınız. Biz siyasi hayatımız boyunca elde ettiğimiz her başarıyı, her mücadeleyi önce Allah’ın yardımına sonra da milletimizin desteğine, duasına ve yanımızda olmasına borçluyuz. AK Parti milletin kurduğu, tabelasını milletin astığı, siyaseti daima millet için ve milletle birlikte yapmış bir partidir.

 

En az 10 karakter gerekli