DOLAR 31,0970 0.15%
EURO 33,6681 0.07%
ALTIN 2.034,900,13
BITCOIN 16120951,23%
Şanlıurfa
10°

PARÇALI BULUTLU

06:14

İMSAK'A KALAN SÜRE

FATMA ŞEKER, KARAKÖPRÜ’YE TALİP

FATMA ŞEKER, KARAKÖPRÜ’YE TALİP

ABONE OL
1 Aralık 2023 00:59
Urfa Haberleri FATMA ŞEKER, KARAKÖPRÜ’YE TALİP
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığından istifa eden Dr. Fatma Şeker, Karaköprü Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı. Seçimlere iddialı hazırlanan Şeker, aday adaylık başvurusunu yaptı.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinde kadınlara yönelik düzenlenen birçok başarılı projeye imza atan Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanı Dr. Fatma Şeker, Karaköprü’ye talip oldu.

 

31 Mart 2024’te yapılacak olan mahalli seçimlere aday adaylık başvuruları devam ediyor. Şanlıurfa’da kamuda çeşitli kademelerde görev alan Dr. Fatma Şeker, Karaköprü Belediye Başkanlığı için AK Parti’den aday adaylığını açıkladı. AK Parti’den aday adaylık müracatını yapan Şeker, seçim çalışmalarına hızlı başladı.

 

Kadınlara yönelik yapılan projelerde aktif rol oynayan Dr. Fatma Şeker, genç ve yetenekli kişiliğiyle tanınıyor.

 

DR. FATMA ŞEKER KİMDİR

 

1984 yılında Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Şanlıurfa merkezde tamamladıktan sonra Kars Kafkas Üniversitesi’nde Biyoloji eğitimi alarak Üniversiteyi dereceyle tamamladı.

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Mesleki ve Teknik Kız Anadolu Liselerinde 6 yıl öğretmenlik ve idarecilik yaptı. Şananlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı yapan Şeker, ileri derecede İngilizce ve akademik Kürtçe’ye sahip. Evli ve iki çocuk annesi olan

Dr. Fatma Şeker, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’nde Botanik Doktora Programı’nı tamamladı. Harran Üniversitesi’nde Biyoloji Anabilim Dalı Botanik Yüksek Lisans Programı’nı da başarıyla tamamlayan Şeker, Lisans eğitimini ise Kafkas Üniversitesi’nde Biyoloji Bölümü’nde tamamladı.

En az 10 karakter gerekli