DOLAR 31,1297 0.08%
EURO 33,8281 0.06%
ALTIN 2.033,900,11
BITCOIN 17500139,35%
Şanlıurfa

AÇIK

13:22

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Gazeteciler Beyazgül ile Buluştu

Gazeteciler Beyazgül ile Buluştu

ABONE OL
1 Haziran 2022 18:23
Urfa Haberleri Gazeteciler Beyazgül ile Buluştu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı ve üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile bir araya geldi.

Yenişafak, Sabah Abone temsilcisi ve Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Kamil Güler, Yönetim Kurulu üyeleri ; Güneydoğu Televizyonu sahibi Faruk Bayuk, Medya Urfa Gazetesi Sahibi Sedat Atilla, TRT ve NTV temsilcisi Kadir Çelikcan,Demirören Haber Ajansı muhabiri Ömer Şulul, Haber Türk Şanlıurfa muhabiri Hasan Atmaca, Şanlıurfa Gazetesi sahibi Fatih Güler, Medya Urfa Genel Yayın Yönetmeni Nedim Atilla, Yeniasya Gazetesi temsilcisi Nihat çiçek, Şanlıurfa Güncel Gazetesi Yazarı Yusuf Güler,Medya Urfa Haber Müdürü Serhat Atilla’nın iştiraki ile yapılan “Şanlıurfa ve Medya” konulu toplantıya bu hafta Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül katıldı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Basın Daire Başkanı Mahmut Uçmak’ın da katıldığı toplantıda, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığının yaptığı faaliyet ve çalışmalar, devam eden faaliyet ve çalışmalar ile hedeflenen projeler konusunda sohbet edildi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül gazetecilerin sorularını yanıtladı. Konut sıkıntısı ile ilgili soruya Beyazgül, yakında büyük çapta bir konut projesini kamuoyuna açıklayacaklarını belirtti.

En az 10 karakter gerekli