DOLAR 32,5663 0.04%
EURO 34,8674 -0.04%
ALTIN 2.430,420,03
BITCOIN 2110377-2,92%
Şanlıurfa
26°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Gazeteciler ve Basın Bayramı

ABONE OL
24 Temmuz 2018 12:30
Urfa Haberleri Gazeteciler ve Basın Bayramı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Altay, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutladı

Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mehmet Akif Altay, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı ile yazılı bir mesaj yayınladı. Altay,”Zor şartlar altında çalışan tüm basın çalışanlarımızın 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim.”dedi.

“Basın kuruluşları ve gazetecilerin, iletişim çağında kitle iletişim araçları ile birlikte gücü ve etkinliği her geçen gün giderek artmaktadır.” diyen  Altay, Basınımız toplumun her kesitinde sorunların yanı sıra, ülke ve dünya gündemine ilişkin gelişmelerin ve haberlerin kamuya duyurulmasında aracı olurken diğer bir taraftan kişilerin haber alma özgürlüğünü sağlamakta ve kamuoyu oluşturulmasında etkin bir rol üstlenmektedirler. İçinde yaşadıkları toplumun milli, ahlaki, insani ve kutsal değerlerine sahip çıkarak kitle iletişimine de katkıda bulunmaktadırlar.

Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi olarak ülkemizde, bölgemizde ve ilimizde basın meslek ilkelerine sıkı sıkıya bağlı olan, kamu yararını gözeten, doğru bilgiyi hızlı ve tarafsız bir şekilde halka ulaştırmak için gecesini gündüzüne katarak zor şartlar altında çalışan tüm basın çalışanlarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutlar, çalışmalarında başarılar dileriz.” diye konuştu.

En az 10 karakter gerekli