DOLAR 31,1464 0.13%
EURO 33,8189 0.04%
ALTIN 2.032,280,03
BITCOIN 17829385,28%
Şanlıurfa
°

06:14

İMSAK'A KALAN SÜRE

“Hızlı Okuma Teknikleri Eğitimi”

“Hızlı Okuma Teknikleri Eğitimi”

ABONE OL
3 Haziran 2022 11:17
Urfa Haberleri “Hızlı Okuma Teknikleri Eğitimi”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İstanbul Gelişim Üniversitesi, Şanlıurfa’daki 200 rehber öğretmene toplam 2 gün sürecek ‘Hızlı Okuma Teknikleri Eğitimi’ veriyor. Bir otelde düzenlenen programa katılan Vekil Rektörü Prof. Dr. Bahri Şahin, üniversitelerin görevinin sahaya inmek olduğunu belirtti.

İstanbul Gelişim Üniversitesi, Şanlıurfa Rehberlik ve Araştırma Merkezi ve Eyyübiye Rehberlik ve Araştırma Merkezi iş birliğinde Şanlıurfa’da rehber öğretmenlere yönelik “Hızlı Okuma Teknikleri Eğitimi” veriyor.

Yaklaşık 200 rehber öğretmen ile Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt, İstanbul Gelişim Üniversitesi Vekil Rektörü Prof. Dr. Bahri Şahin, Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Bülent Değirmenci, İstanbul Gelişim Üniversitesi Güneydoğu Bölge Sorumlusu Hüseyin Çelik ile Şanlıurfa Rehberlik ve Araştırma Merkezi yöneticileri katıldı.

İstanbul Gelişim Üniversitesi Vekil Rektörü Prof. Dr. Bahri Şahin, Şanlıurfa’da yaklaşık 200 rehber öğretmenimize 2 günde “Hızlı Okuma Teknikleri Eğitimi” verilecek. Bundan sonraki programlarımızda eğitim psikolojisi veya ortaöğretimin sorunları ile ilgili konular da olabilir. Bu konuda üniversitedeki uzman hocalarımızı öğretmenlerimizin ayağına getirmek istiyoruz. Büyük bir heyecan ve sevinç gördüm. Bu da bizi mutlu ediyor” diye konuştu.

Açılış konuşmalarının ardından sahneye çıkan Eğitimci Ferhat Şahin, katılımcı rehber öğretmenlerle uygulamalı olarak “Hızlı Okuma Teknikleri Eğitimi”ni gerçekleştirdi. Oldukça eğlenceli geçen programda rehber öğretmenler, Ferhat Şahin’in talimatları doğrultusunda hızlı okuma teknikleri hakkında bilgi alarak kendilerini test etti.

En az 10 karakter gerekli