DOLAR 31,2161 0%
EURO 33,9174 0.02%
ALTIN 2.039,54-0,04
BITCOIN 18890396,72%
Şanlıurfa
12°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kar Tatili

ABONE OL
2 Ocak 2019 14:09
Urfa Haberleri Kar Tatili
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yoğun kar yağışının etkili olduğu 12 ilde eğitime bir gün ara verildi.

Malatya merkez ve tüm ilçelerde yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime 1 gün ara verildi. Ayrıca engelli ve hamile kamu personeli de Pazartesi günü idari izinli sayılacaktır” dedi.

Erzincan’da yoğun kar yağışı ve yollarda oluşabilecek buzlanma nedeniyle eğitim ve öğretime 1 günlük ara verildi. Engelli kamu personeli, bakmakla yükümlü olduğu engelli yakını bulunan kamu personeli ve hamile kamu personeli de izinli sayılacaktır.” denildi.

Sivas’ta kar yağışı ve olumsuz hava şartları nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda eğitime ara verildi. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı her tür derecedeki resmi ve özel kurumlarda eğitim ve öğretime yarın ara verilmiştir” denildi.

Gümüşhane Valiliği, il genelinde akşam saatlerinde gerçekleşen kar yağışı nedeniyle okulların bir gün süreyle tatil edildiğini duyurdu. Açıklamada ayrıca aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli personel ile hamile personel idari izinli sayılacağı kaydedildi.

Tunceli’de etkili olan kar yağışı nedeniyle kent merkezi ve tüm ilçelerde eğitime bugün ara verildiği bildirildi. Valilikten yapılan açıklamada, kent merkezinde etkili olan kar yağışının bugün gün boyu etkisini sürdüreceği belirtildi.

Bitlis’te olumsuz hava koşulları nedeniyle il genelinde okullar tatil edildi.Valilikten yapılan açıklamada, olumsuz hava şartları ve yoğun kar yağışı nedeniyle Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan hamile ve engelli personelin de idari izinli sayılmalarına karar verildiği kaydedildi.

Kahramanmaraş’ın Afşin, Çağlayancerit ve Nurhak ilçelerinde, kar nedeniyle okullar tatil edildi.Yoğun kar yağışı nedeniyle Afşin, Çağlayancerit ve Nurhak ilçelerinde eğitime bir gün ara verilecek.Ayrıca bu ilçelerde hamile ve engelli çalışanlarında bugün idari izinli olacağı belirtildi.

Elazığ merkez ve ilçelerinde etkili olan kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda eğitime 1 gün ara verildi. Ayrıca engelli ve hamile kamu çalışanları idari izinli sayılacak.”

Bayburt’ta olumsuz hava koşulları nedeniyle okullar tatil edildi.Bayburt Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, kamu kurumlarında çalışan hamile ve engellilerin de idari izinli sayılacağı kaydedildi.

Adıyaman’ın Gölbaşı ve Sincik ilçesinde kar yağışı nedeniyle okullar 1 gün tatil edildi. İlçe genelinde de yoğun kar yağışının devam ettiği belirtiliyor.

Bingöl’de, kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle Yedisu ve Yayladere ilçelerinde okulların bugün tatil edildiği bildirildi.

Valilikten yapılan açıklamada, meteorolojik tahminler doğrultusunda, Yedisu ve Yayladere ilçelerinde eğitime 1 gün ara verildiği belirtildi. Bu arada, her iki ilçede de kar etkisini sürdürüyor.

Hakkari’nin Çukurca ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle tüm okulların 1 gün süreyle tatil edildiği öğrenildi

 

En az 10 karakter gerekli