DOLAR 32,5044 -0.12%
EURO 34,9909 0.4%
ALTIN 2.430,330,30
BITCOIN 2069048-4,01%
Şanlıurfa
26°

KAPALI

16:55

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

KARAKÖPRÜ’DE NİHAT ÇİFTÇİ SEVGİSİ

KARAKÖPRÜ’DE NİHAT ÇİFTÇİ SEVGİSİ

ABONE OL
3 Mart 2024 21:13
Urfa Haberleri KARAKÖPRÜ’DE NİHAT ÇİFTÇİ SEVGİSİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

Yeniden Refah Partisi Karaköprü Belediye Başkan Adayı Nihat Çiftçi dün merkez seçim ofisinin açılışını yaptı. Yapılan açılışa Karaköprü’nün merkezi ve kırsalından binlerce kişi katılım sağladı.

Adayı Nihat Çiftçi dün merkez seçim ofisinin açılışına Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kasım Gülpınar, Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, Haliliye Belediye Başkan Adayı Vedat Doğar, Karaköprü İlçe Başkanı Kasım Korkmaz, Yeniden Refah Partisi Karaköprü Belediyesi Meclis Üyesi Adayları ve binlerce vatandaş katıldı.

KIRSALDAN VE MERKEZDEN BİNLERCE KİŞİ KATILIM GÖSTERDİ

Yeniden Refah Partisi Karaköprü Belediye Başkan Adayı Nihat Çiftçi dün merkez seçim ofisinin açılışına Karaköprü ilçe merkezi ve kırsalından vatandaşlar gruplar halinde açılış alanına geldi. Ayrıca Yeniden Refah Partisi Karaköprü Belediyesi Meclis Üyesi Adayları da kalabalık gruplar halinde açılışa katılım sağladı. Başkan Adayı Nihat Çiftçi, katılım gösteren meclis üyesi adaylara teşkkür ederek Karaköprü’yü ortak akılla yöneteceklerini söyledi.

NİHAT ÇİFTÇİ, “KARAKÖPRÜ’YÜ HEP BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”

“Birliğimiz ve beraberliğimiz her zaman bir güçtür. Yeniden Refah Partimiz başarı ile bereketin simgesidir. Hilali ile tarihe şeref gönderen bir partidir. Bu parti anne ocağıdır ve hepimize yeri vardır. Bizler Belediyeciliği birlik ve beraberlik içerisinde yapacağız. Karaköprü’yü hep beraber yöneteceğiz. Çocuklarımız ile çocuk meclisi, kadınlarımız ile kadın meclisi, gençlerimiz ile gençlik meclisi ile ve Sivil Toplum Kuruluşlarımız ile, üniversitede aydınlarımız ile bir bütünlük içerisinde yöneteceğiz. Tekrar Bizlere mutluluğu yaşattığınız için hepinize minnettarım ve hepinize şükran borçluyum. Allah hepinizden razı olsun Karaköprü Kararını vermiş” dedi.

En az 10 karakter gerekli