DOLAR 31,1348 0.09%
EURO 33,8332 0.07%
ALTIN 2.035,380,18
BITCOIN 17379508,44%
Şanlıurfa

PARÇALI AZ BULUTLU

13:22

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

KENT KONSEYİ’NDE SARAÇ GÜVEN TAZELEDİ

KENT KONSEYİ’NDE SARAÇ GÜVEN TAZELEDİ

ABONE OL
29 Ocak 2022 15:55
Urfa Haberleri KENT KONSEYİ’NDE SARAÇ GÜVEN TAZELEDİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Şanlıurfa’da Kent Konseyi Seçimli Olağan Genel Kurulunda mevcut Başkan Mehmet Adil Saraç güven tazeleleyerek yeniden başkan seçildi.

Mehmet Adil Saraç’ın tek aday olduğu Şanlıurfa Kent Konseyi Seçimli Olağan Genel Kurulu yapıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından divan kurulunun oluşmasıyla seçime gidildi. Tek listenin yarıştığı kurulda mevcut başkan Mehmet Adil Saraç, güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

Genel Kurula katılan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, ‘’Şanlıurfa’nın bürokraside, siyasette, ticarette, sporda ve ekonomide çok yetkin insanlara ihtiyacı var. Hep birlikte çalışarak Şanlıurfa’yı daha ileriye taşıyacağız. Şanlıurfa ne yapılırsa yapılsın hak ettiği noktaya ulaşması için çok fazla gayret gösterilmesi gereken bir şehirdir. Kent Konseyinin en önemli görevlerinden biri de budur” diye konuştu.

Kent Konseyi Başkanı Mehmet Adil Saraç konseyin işleyişi ve yapılan çalışmalarla ilgili bilgilere aktardı.

Konuşmaların ardından geçmiş dönemlerde kent konseyinde görev alan ancak ebediyete irtihal eden İbrahim Toru, Abbas Tumbul, Abdurrahman Nüvit Yetkin, Mahmut Alkan anısına yakınlarına plaket takdimi yapıldı. Program toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

En az 10 karakter gerekli