DOLAR 31,2274 0.07%
EURO 33,9369 0.21%
ALTIN 2.043,110,14
BITCOIN 197789111,03%
Şanlıurfa

AÇIK

13:22

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

kupa maçını ne zaman?

kupa maçını ne zaman?

ABONE OL
5 Aralık 2023 13:08
Urfa Haberleri kupa maçını ne zaman?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 Türkiye Kupası’na4. turdan katılan Astor Enerji Şanlıurfaspor, Süper Lig’in şampiyon takımlarından Rams Başakşehir ile karşı karşıya gelecek.

Ziraat Türkiye Kupası’nda 4. eleme turu heyecanı, yarın oynanacak 6 karşılaşmayla başlayacak.

Ziraat Türkiye Kupası’nda 4. Turdan katılan ve seri başı olmayan Şanlıurfaspor, kura
çekiminde Süper Lig’in şampiyon takımlarından Rams Başakşehir ile eşleşmişti

Maç, 7 Aralık Perşembe günü saat 21.00’de Başakşehir Fatih Terim Stadyumu oynanacak.

ŞANLIURFASPOR’DA HEDEF
GALİBİYET

Maç öncesinde Şanlıurfaspor’da hedef, Süper Lig’in güçlü takımlarından birini eleyerek adını 5. tura yazdırmak. Rams Başakşehir ise bu turu kayıpsız geçmek istiyor.

TARAFTAR GALİBİYET BEKLİYOR

Maç, Şanlıurfa’da büyük bir heyecanla bekleniyor. Taraftarlar, takımının Süper Lig devine karşı galibiyet almasını bekliyor.

Ziraat Türkiye Kupası’nda 4. tur maçlarının programı şöyle:

13.00 Ankara Keçiörengücü – Muş 1984 Muşspor

13.00 Fatih Karagümrük – Belediye Derincespor

15.00 Pendikspor – Isparta 32 Spor

17.00 Antalyaspor – Kepezspor

19.00 Samsunspor – Tokat Belediye Plevnespor

21.00 Corendon Alanyaspor – Kocaelispor

6 Aralık Çarşamba

13.00 Bandırmaspor – Somaspor

13.00 Kasımpaşa – Kırşehir Futbol SK

13.00 Bodrum FK – Menemen FK

13.00 Erzurumspor FK – 24 Erzincanspor

14.00 Boluspor – Amed Sportif Faaliyetler

14.00 Eyüpspor – Ankara Demirspor

14.00 Gençlerbirliği – Bornova 1877 Sportif Yatırımlar

14.00 Ümraniyespor – GH Çankayaspor

14.00 Adanaspor – Esenler Erokspor

14.00 Altay – Kırklarelispor

14.00 Göztepe – 1461 Trabzon FK

14.00 Sakaryaspor – Ankaraspor

15.00 Konyaspor – Beyoğlu Yeni Çarşı

17.00 Hatayspor – Düzcespor

19.00 Kayserispor – Vanspor

21.00 Trabzonspor – Çorum FK

7 Aralık Perşembe

13.00
Manisa FK – GMG Kastamonuspor

13.00
Sivasspor – Arnavutköy Belediyespor

15.00 Gaziantep FK
– Etimesgut Belediyespor

17.00
MKE Ankaragücü – İskenderunspor

19.00
Çaykur Rizespor – Bucaspor 1928

21.00
RAMS Başakşehir – Şanlıurfaspor

 

 

 


En az 10 karakter gerekli