DOLAR 32,8874 0.19%
EURO 35,2929 0.41%
ALTIN 2.459,780,39
BITCOIN 2019399-4,45%
Şanlıurfa
33°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Milli Halterci-kaymakam ziyareti

ABONE OL
20 Ocak 2018 15:39
Urfa Haberleri Milli Halterci-kaymakam ziyareti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Viranşehir Spor İlçe Müdürlüğü üzerinden Halk Eğitim Merkezi bünyesinde Antrenörlük yapan Milli Halterci İbrahim ARAT ile Viranşehir Spor İlçe Müdürü İbrahim Halil İMAMOĞLU, Kaymakam Ömer ÇİMŞİT’i ziyaret etti.

Ziyaret sonrası basına açıklama yapan Milli halterci İbrahim ARAT görüşmenin çok olumlu geçtiğini vurgulayarak çalıştırmış olduğu sporcuların Türkiye Şampiyonasında önemli dereceler almak istediklerini belirtti. Bunun yanı sıra 2020 de Tokyo da yapılacak olan olimpiyatlarda 94 kilo da ülkemizi temsil etmek için birinci sırada olduğunu ve Ankara Büyük Şehir Belediyesi spor kulübü adına yarıştığını ama son gelişen olaylardan sonra bonservisinin elinde olduğunu ve antrenörlük yaptığını Viranşehir olimpiyatlarda temsil etmek istediğini Şanlıurfa’yı tüm Türkiye’de ve Dünya da tanıtmak istediğini dile getirdi. Bu konuda kaymakam beyden yardım talebinde bulunduğunu görüşmenin çok olumlu geçtiğini Kaymakam Bey’e misafirperverliğinden dolayı çok teşekkür ettiğini belirti.

Spor İlçe Müdürü İbrahim Halil İMAMOĞLU ise yaptığı açıklamada Kaymakam Ömer Çimşit Bey ile teknik konular üzerinde konuştuklarını, böylesine yetenekli bir sporcunun İlimiz ve özellikle İlçemiz açısından büyük bir değer olduğunu, bu sporcu ya belediyemiz yada yeni kurduğumuz Viranşehir Gençlik Gücü spor kulübü bünyesine kazandırmak istediğini, bu konuda sayın kaymakamımızdan gerekli desteği istediklerini ve konunun detaylandırması talimatını aldıklarını belirti.Görüşmenin çok verimli geçtiğini, zaten kaymakamımızın sporun her dalına her zaman destek verdiğini yine halter takımımız için malzeme ve besin takviyesi olarak kullanılan özel protein malzemelerinin kaymakamlık bünyesinden karşılanması için kaymakam beyin gerekli talimatı verdiğinibelirterek  Kaymakam Ömer ÇİMŞİT Bey’e teşekkürlerini iletti.

Kaymakam Ömer ÇİMŞİT de yaptığı açıklamada ziyaretten çok memnun olduğunu belirtti. Göreve geldiği günden bu yana gençlerin sportif, sanatsal ve kültürel tüm etkinliklerde önlerini açmak için her zaman destek olduklarını ve olacaklarını söyledi. Ayrıca ilçemizde  böylesine yetenekli Milli Sporcuların Viranşehir için büyük bir şans olduğunu  söyleyerek bu sporcumuzu 2020 Tokyo da yapılacak olan olimpiyatlarda ülkemizi temsil etmesi konusunda ellerinden gelen bütün çabayı gösterecekleri belirtti.

 

 

En az 10 karakter gerekli