DOLAR 31,2188 0.04%
EURO 33,9496 0.25%
ALTIN 2.043,110,14
BITCOIN 19288227,71%
Şanlıurfa

AÇIK

13:22

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

ÖZYAVUZ’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

ÖZYAVUZ’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

ABONE OL
20 Nisan 2023 18:38
Urfa Haberleri ÖZYAVUZ’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.
Harran Belediye başkanı Mahmut Özyavuz: “Bir mübarek Ramazan Ay’ını daha geride bırakarak, bayramı idrak etmekte, bu güzel günlerin feyz, rahmet ve bereketinde buluşmaktayız. Bayramlar, bizleri birbirimize yakınlaştıran, aynı duygularda buluşturan, umut, birlik ve dirliği sağlayan özel günlerdir. Dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dayanışmayı, yardımlaşmayı artıran, hoşgörü, kardeşlik duygularını güçlendiren bayramları, anlam ve önemine uygun olarak kutlamalıyız.” diyerek şöyle devam etti:
Bayramlar, her yıl gelip geçen sıradan günler olmaktan öte, dargınlık ve kırgınlıkların giderildiği, barış, sevgi ve esenliğin dalga dalga toplumun bütün kesimlerine yayıldığı, “Ben’i” “Biz” yapan yüce dinimizin rahmet kaynaklı çağrısına kulak verilip, yanı başımızdakinin fark edildiği ve gözetildiği, toplumda açılan sosyal yaraların sarıldığı, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın yeniden güç kazandığı çok özel günlerdir.
Bu vesileyle Cenab-ı Allah’tan, mübarek Ramazan Bayramı’nın Şanlıurfa’mız, Harran’ımız, ülkemiz, milletimiz ve tüm Türk İslam alemi için daha güzel yarınlara vesile olmasını, barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.”

En az 10 karakter gerekli