DOLAR 31,0991 0.18%
EURO 33,6940 0.15%
ALTIN 2.032,410,01
BITCOIN 16039001,15%
Şanlıurfa
10°

PARÇALI BULUTLU

13:22

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

PASSOLİG KARTI İLE SAHAYA GİRİŞ SERBEST

PASSOLİG KARTI İLE SAHAYA GİRİŞ SERBEST

ABONE OL
21 Ağustos 2023 22:31
Urfa Haberleri PASSOLİG KARTI İLE SAHAYA GİRİŞ SERBEST
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), 2023-2024 Sezonu 1. Ligi için stadyum girişleri Passolig uygulaması ile olacağını duyurdu

 

2023-2024 Sezonu Trendyol 1. Ligi için stadyum girişleri Passolig uygulaması ile olacağı Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından açıklanmıştır.

PASSOLİG NASIL ÇIKARTILIR?

 

Passolig çıkarmak isteyen taraftarlar passolig.com.tr’ye veya Passolig uygulamasına kaydolarak ‘Hemen al’ seçeneğinden bilgilerini girdikten sonra Passolig sahibi olabilir.

Ayrıca taraftarlarımız 23 Ağustos 2023 (Çarşamba) tarihinden itibaren 11 Nisan Stadyumu’muz içerisinde yer alan gişelerden passolig kartı için müracaatlarını yapabilirler.

ÇOCUKLAR İÇİN PASSOLİG GEREKLİ Mİ?

7 yaşından büyük çocuklar için Passolig yayımlanan statü gereğince şart kılınmıştır.

 

SORU: Stadyum turnikelerinde taraftarın kartları veya barkodları neden okunmaz?

CEVAP: Taraftarımız eski passoligleri ile stadyum turnikelerine kartlarını okutmak isterlerse, taraftarın mevcut eski kartları çip arızası nedeniyle okumayabilir. Çözümü stadyum gişelerinden tek geçişlik kart almaktır.

 

SORU: Telefon android ise neden okumaz?

CEVAP: Telefonun NFC özelliği açık olmadığı için sistem etkileşime giremeyebilir ve barkodu okumayabilir. NFC özelliği aktif edildikten sonra turnike geçişe izin verir.

 

SORU: Telefonda koruyucu ekran varken neden okumaz?

CEVAP: Telefon ekranlarında hayalet veya mat koruyucu varsa okuma gerçekleşmeyebilir. Bu durumda ekran koruyucunun kaldırılması gerekir.

 

SORU: Passo uygulamasıyla giriş yapmak isteyen taraftarın uygulaması siyah moddayken sistem okur mu?

CEVAP: Uygulama siyah moddayken barkod okuma daha da hassaslaştığı için okutma süresi uzayabilir. Uygulamanın beyaz moda alınması turnikeden geçişi hızlandırır.

 

SORU: Hangi durumlarda Pass Card alabilirim?

CEVAP: Kartınız arızalıysa, unutulduysa, internetten başvuru yapmış ve elinize ulaşmamışsa, turnike telefonu okumadıysa gişeden tek geçişlik Pass Card alınarak (Kimlik beyanı zorunlu) turnikeden geçiş sağlanabilir.

En az 10 karakter gerekli