DOLAR 31,1036 0.19%
EURO 33,6752 0.12%
ALTIN 2.030,39-0,09
BITCOIN 16070461,20%
Şanlıurfa
10°

PARÇALI BULUTLU

13:22

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

PELTEK’TEN AĞBAL’A “GÖBEKLİTEPE KATALOĞU”

ABONE OL
28 Ocak 2020 17:51
Urfa Haberleri PELTEK’TEN AĞBAL’A “GÖBEKLİTEPE KATALOĞU”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İTürkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) tarafından organize edilen 2020 Turizm Yatırım Forumu, İstanbul’da başladı.

Gerçekleşen Foruma, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek ve Yönetim Kurulu Üyesi Cevahir Asuman Yazmacı da katıldı.

ŞUTSO BaşkanI Peltek, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Ağbal’a “Göbeklitepe Kataloğu” takdim etti.

İstanbul’da iki gün sürecek Turizm Yatırım Forumda, uluslararası yatırımcılar, finansal kuruluşlar, bankalar, fonlar, uluslararası otel markaları, turizme şekil veren uluslararası fikir liderleri, inovatif ve teknolojik oyun kurucuları ve gayrimenkul geliştirme şirketleri, denetim ve sigorta firmaları Türkiye’de yatırım fırsatlarını değerlendirecek. Türkiye turizmi alternatif büyüme seçenekleri, yeni yatırımlar ve yeni yatırım modelleri, finansman, yabancı yatırımcıların Türkiye turizmine yatırım yapması gibi başlıkların da tartışılacağı Forumda, Göbeklitepe de konuşulacak.

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımlarıyla açılan Turizm Yatırım Forumunda, Başkan Peltek, Naci Ağbal’a “Göbeklitepe Kataloğu” takdim ederek Göbeklitepe ile ilgili bilgi paylaşımında bulundu.

En az 10 karakter gerekli