DOLAR 31,5312 0.53%
EURO 34,2547 0.61%
ALTIN 2.109,310,41
BITCOIN 20510355,31%
Şanlıurfa
12°

AÇIK

19:05

AKŞAM'A KALAN SÜRE

“Sağlıklı Yaşam Hareketi”

“Sağlıklı Yaşam Hareketi”

ABONE OL
3 Şubat 2022 19:15
Urfa Haberleri “Sağlıklı Yaşam Hareketi”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Koç Holding İnsan Kaynakları ve Endüstri İlişkileri Başkanlığı, bütünsel bir yaklaşımla ve çalışan deneyimi bakış açısıyla hayata geçirdiği insan kaynakları projelerine bir yenisini daha ekledi. 

Topluluk bünyesinde başlatılan “Sağlıklı Yaşam Hareketi” kapsamında ücretsiz olarak sınırsız online doktor, diyetisyen ve psikolojik danışmanlık hizmeti sunulacak.

Koç Topluluğu çalışanlarına ve çocuklarına Koç Topluluğu Spor Kulübü’nün uzman spor danışmanları tarafından online spor danışmanlığı verilecek. Ayrıca Koçluların ailelerine ve yakınlarına, diş tedavisinden, fizyoterapiye kadar çeşitli alanlarda birçok özel hastanede indirimler sağlanacak.

Google iştiraki olan sağlık ve spor uygulaması Fitbit ile yapılan iş birliği kapsamında, Koç Topluluğu çalışanları Fitbit uygulaması üzerinden birlikte veya birbirleri ile yarışabilecek; uygulama içerisindeki değerlerini Koç Sağlık Yanımda doktorları ile paylaşarak önleyici sağlık programına dâhil olabilecek. 

Koç Holding İnsan Kaynakları ve Endüstri İlişkileri Başkanı Özgür Burak Akkol, “Ücretsiz ve sınırsız online doktor, diyetisyen ve psikolojik danışmanlık hizmeti,  Koçlulara ve çocuklarına Koç Topluluğu Spor Kulübü’nün uzman spor danışmanları tarafından online spor danışmanlığı, Koçluların ailelerine ve tüm yakınlarına, dişten fizyoterapiye kadar çeşitli alanlarda birçok özel hastanede indirimler,  Amerikan Hastanesi Code Lotus Merkezi’nde ücretsiz mindfulness (şimdiki zaman farkındalığı) eğitimi, Fitbit uygulaması içerisinde Koç Topluluğu’na özel sağlanan grup yönetim sistemi ile tüm Topluluk çalışanlarının katılabileceği aktivite ve yarışmalar  Fitbit Akıllı saatlerde yüzde 50’ye varan indirim,  Fitbit uygulaması içerisindeki kişiye özel sağlık verilerini, Koç Healthcare uygulaması üzerinden “Koç Sağlık Yanımda” doktorları ile paylaşarak ücretsiz doktor danışmanlığı ile önleyici sağlık programına dâhil olma imkânı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli