DOLAR 32,5415 0%
EURO 34,7297 0.02%
ALTIN 2.432,040,00
BITCOIN 21618782,45%
Şanlıurfa
25°

AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

ŞANLIURFA’DA LAF DEĞİL İCRAAT!

ŞANLIURFA’DA LAF DEĞİL İCRAAT!

ABONE OL
17 Mart 2024 04:23
Urfa Haberleri ŞANLIURFA’DA LAF DEĞİL İCRAAT!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilenSivil Toplum Kuruluşları İftar Buluşması yoğun katılımla gerçekleşti. Şanlıurfa Büyükşehir ç Başkanı Beyazgül  Şanlıurfa’da geride bıraktıkları 5 yılda laf değil icraat yaptıklarının altını çizdi.

Şanlıurfa’da çeşitli alanlarda hizmet veren Sivil Toplum Kuruluşları, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Sivil Toplum Kuruluşları İftar Buluşması” programında bir araya geldiler.

Yoğun katılımla gerçekleşen İftar programına Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül’ün yanı sıra TBMM Başkanvekili ve Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve TBMM İdare Amiri İbrahim Eyyüpoğlu, MKYK Üyesi İbrahim Halil Yıldız, Mehmet Ali Kurt, , Eski MKYK Üyesi Vildan Polat,  AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, AK Parti 28. Dönem Milletvekili Adayı Abdurrahim ToruKaraköprü İlçe Başkanı Sezai Canbek, Meclis Üyesi Adayı Faruk Bayuk, Eski Belediye Başkanı Ahmet Bahçıvan ve STK temsilcileri katıldı.


BAŞKAN BEYAZGÜL, “LAF DEĞİL İCRAAT YAPTIK”

Programda konuşan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül tek işlerinin icraat olduğunu belirterek icraatın başındakinin dili icraattır diyerek Şanlıurfa’da geride bıraktıkları 5 yılda laf değil icraat yaptıklarını kaydetti. Şanlıurfa’ya kazandırılan yatırım ve hizmetlerin sunumun da yapıldığı programda Başkan Beyazgül önümüzdeki 5 yılda kente kazandıracakları projeleri de sinevizyon gösterimi ile programa katılanlara aktardı. Kızılay Meydanı, Kültür ve Turizm Yolu, Araç filosunun genişletilmesi ve daha birçok konuda önemli kamulaştırmalar yaparak şehre hizmet ettiklerinin altını çizen Başkan Beyazgül100 proje açılışında her bir projeyi ayrı ayrı açmak yerine zaman kaybetmek yerine bu projeleri toplu olarak açtık. Biz burada zamandan da tasarruf ederek zamanımızı kente hizmet etmeye ve icraat üretmeye ayırdık.” Diye konuştu.

https://youtu.be/ZrA5cUjursA?feature=shared

TBMM BAŞKANVEKİLİ BOZDAĞ, “ALGILAR DEĞİL HAKİKAT KAZANACAK ŞANLIURFA KAZANACAK”

Şanlıurfalıların geçmişten günümüze birçok oyunu ve algıyı bertaraf ettiğini kaydeden TBMM Başkanvekili ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ, “ Bugünkü iftarı düzenleyen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül’e huzurlarınızda şükranlarımı sunuyorum.Sizlerle bizleri buluşturduğu için teşekkür ediyorum. Buraya vaktinizi ayırarak geldiğiniz için de ayrıca teşekkür ediyorum.31 Mart sadece Türkiye’nin ve Şanlıurfa’nın üzerinde durduğu bir seçim değildir. Gördük ki BBC’de Şanlıurfa’nın derdine düşmüş. Başka ulusal ve uluslararası kanallar da Şanlıurfa’yı yakından takip ediyorlar. Şanlıurfa herkesin gündeminde, herkesin hesabında, herkesin değerlendirmesinde ama bir hususu burada ifade etmek isterim. Herhangi bir televizyon veya başka başka hesap içerisinde olanlar değil, Şanlıurfa’nın geleceğine, Şanlıurfa’nın saygın hanımları ve beyleri karar verecektir. O yüzden hesapları bozacak, oyunları bozacak her türlü algıyı tersine çevirecek bir Şanlıurfa var. Ay’ın 31’inde bütün bunların gerçek olmadığını, bir kez daha Şanlıurfa yüksek sesle haykıracak. Algılar değil hakikat kazanacak.Şanlıurfa kazanacak. Şanlıurfalılar kazanacaktır. Ben buna yürekten inanıyorum.” İfadelerine yer verdi.

AHMET BAHÇIVAN,” ZEYNEL BAŞKAN’IN YAPTIKLARI 5 YILA SIĞDIRILAMAYACAK KADAR BÜYÜK BİR HİZMETTİR”

Şanlıurfa’da uzun yıllar Belediye Başkanlığı görevinde bulunmuş olan Şanlıurfalıların sevdiği isim Şanlıurfa Belediyesi Eski Başkanı Ahmet Bahçıvan da Şanlıurfa’nın Zeynel Başkan’ın ustalık dönemini yaşayacağını ifade ederek, “ Bugün burada oluşum, sadece ve sadece Şanlıurfa içindir. 10 yıl Şanlıurfa’ya sizlere hizmet etmekten şeref duyduğumu ifade etmek isterim. Zeynel Abidin Beyazgül kardeşimizin, söyledikleri ve sinevizyonda izlediklerimiz 5 yıla sığdırılamayacak kadar büyük bir hizmettir. Ben kendisini tebrik ediyorum kutluyorum. Sayın Cumhurbaşkanı’mızın ifadesiyle bir ustalık noktasını da başarmış bir kardeşimizdir.Burada yapılan çalışmaları gördüğümüz zaman şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki Zeynel Abidin Beyazgül yatağında rahat uyuyamamıştır. İnşallah bu dönemde bahsedilen yapılacak olan projeleri yapma noktasında hiçbir problemin oluşmayacağı kanaatindeyim.” Dedi.

 

En az 10 karakter gerekli