DOLAR 31,1612 0.04%
EURO 33,7721 -0.16%
ALTIN 2.035,030,11
BITCOIN %
Şanlıurfa

AÇIK

13:22

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

SEHRİNCE ASFALTLANIYOR

SEHRİNCE ASFALTLANIYOR

ABONE OL
10 Şubat 2024 17:29
Urfa Haberleri SEHRİNCE ASFALTLANIYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Harran Belediyesi ekipleri, Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un talimatları doğrultusunda, yol ve asfalt çalışmalarına hava koşullarını göz önünde bulundurarak devam ediyor.

 

Harran ilçesi genelinde belirli bir program çerçevesinde eş zamanlı çalışma yürüten yol yapım ekipleri, Sehrince mahallesinde, mahalle içi asfalt serim çalışmalarına başladı.

Harran ilçesinde Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un talimatlarıyla sürdürülen çalışmalar her geçen gün ivme kazanıyor. Harran Belediyesi ekipleri merkez ve kırsalda çalışmalarına devam ederken son sürat devam eden çalışmalar vatandaşlar tarafından da takdirle karşılanıyor.

Halkın ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve kalıcı adımlar atarak yılların birikmiş sorunlarına neşter vurduklarını ve bu yöndeki çalışmaların her geçen gün ivme kazandığını kaydeden Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, bir yanda vizyon projeleri hayata geçirdiklerini, diğer yanda da temel belediyecilik çalışmalarına devam ettiklerini söyleyerek hem merkez hem de kırsalın çehresini değiştirecek çalışmalara imza attıklarını dile getirdi.

Harran Belediyesinin öz kaynaklarıyla Sehrince kırsal mahallesinde asfalt yol çalışmalarının başladığını belirten Başkan Özyavuz, köy içi yollarda gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde vatandaşların yaşadıkları yol sorunlarını çözüme kavuşturduklarını kaydederek, Sehrince mahallesinde başlatılan mahalle içi asfalt yol çalışmalarının hayırlı olmasını diledi.

Sehrince Mahalle sakinleri yapılan çalışmalarından dolayı Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’a teşekkür etti.

 

 

En az 10 karakter gerekli