DOLAR 31,0708 0.17%
EURO 33,6790 -0.05%
ALTIN 2.032,040,76
BITCOIN 1589476-0,07%
Şanlıurfa
13°

AÇIK

06:14

İMSAK'A KALAN SÜRE

SIFIR ATIK YARIŞMASINI KAZANAN

SIFIR ATIK YARIŞMASINI KAZANAN

ABONE OL
18 Ocak 2022 14:01
Urfa Haberleri SIFIR ATIK YARIŞMASINI KAZANAN
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Haliliye Belediyesi’nin çocuklara geri dönüşüm bilincinin aşılanması için düzenlediği Sıfır Atık Toplama Yarışması’nda en fazla atık toplayan 45 öğrenci açıklandı.

Haliliye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün başlattığı Sıfır Atık Yarışması’nda kazanan isimler belli oldu.
Sıfır Atık Projeleri ile geri dönüşme destek veren Haliliye Belediyesi, çocuklara geri dönüşüm bilincinin aşılanması amacıyla Sıfır Atık Toplama Yarışması başlattı. “Atığını getir, karne hediyeni götür” sloganıyla Haliliye ilçe sınırları içerisindeki 2’nci, 3’üncü ve 4’üncü sınıflar arasında düzenlenen yarışmada, en fazla atığı toplayan 45 öğrenciye karne hediyesi verileceği duyuruldu.
Okullarda yapılan duyurunun ardından öğrenciler sıfır atık toplamak için rekabet ederken, en fazla geri dönüşüm atığı toplayan 45 öğrencinin ismi belli oldu.

İKİNCİ SINIFLARDA KAZANAN ÖĞRENCİLER:

Prof. Dr. Abdulkadir Karahan İlkokulu/ Özgür Yıldırım
Prof. Dr. Abdulkadir Karahan İlkokulu/ Yağmur Ada Baytak
Mehmet Aziz Parmaksız İlkokulu/ Abdulbaki Uyanık
Belediye İlkokulu/ Onurcan Çiftçi
Belediye İlkokulu/ Huzeyfe Yaman Fırat
Şehit Hasan Hüseyin Çalışkan İlkokulu/ Yunus Emre Erdoğan
İbrahim Tatlıses İlkokulu/ Merve Mina Duruer
İbrahim Tatlıses İlkokulu/ Zeynep Karaçalı
Türk Anneler Derneği Rasime Polat İlkokulu/ Yusuf Cem Kutbay
Türk Anneler Derneği Rasime Polat İlkokulu/ Zeynep Dağ
Türk Anneler Derneği Rasime Polat İlkokulu/ Utku Bera Öcal
Türk Anneler Derneği Rasime Polat İlkokulu/ Siham Al Hasan
Türk Anneler Derneği Rasime Polat İlkokulu/ Yusuf Çağrı Manay
Türk Anneler Derneği Rasime Polat İlkokulu/ Öznur Yüksel
Yedikuyu İlkokulu/ Semanur Cihanoğlu
ÜÇÜNCÜ SINIFLARDA KAZANAN ÖĞRENCİLER:
Mehmet Aziz Parmaksız İlkokulu/ Cemre Ateş
Belediye İlkokulu/ Deniz Demirtaş
Şehit Hasan Hüseyin Çalışkan İlkokulu/ Zerga Öykü Demir
İbni Sina İlkokulu/ Şükrü Çiftçi
İbrahim Tatlıses İlkokulu/ Melih Demir
Mamuca İlkokulu/ Fatma Bulut
Necat Kuveyt Türk Kardeşlik İlkokulu/ Ebrar Yiğit
Osmangazi İlkokulu/ Ecrin Nisa Deniz
Profilo İlkokulu/ Z.Seval Caner
Türk Anneler Derneği Rasime Polat İlkokulu/ Adanur Tuz
Türk Anneler Derneği Rasime Polat İlkokulu/ Mehmet Ali Atçı
Türk Anneler Derneği Rasime Polat İlkokulu/ Adahan Bakan
Türk Anneler Derneği Rasime Polat İlkokulu/ İhsan Kübranur Eken
Türk Anneler Derneği Rasime Polat İlkokulu/ Meyrem Nimetoğlu
Yedikuyu İlkokulu/ Gözde Kada
DÖRDÜNCÜ SINIFLARDA KAZANAN ÖĞRENCİLER:
Prof. Dr. Abdulkadir Karahan İlkokulu/ Mehmet Kaan İşgör
Mehmet Aziz Parmaksız İlkokulu/ Elif Nisa Özlen
Belediye İlkokulu/ Nehir Kaya
İbrahim Tatlıses İlkokulu/ Beren Rızvanoğlu
Necat Kuveyt Türk Kardeşlik İlkokulu/ Esilay Yıldırım
Osmangazi İlkokulu/ Zühre Zeynep Karataş
Profilo İlkokulu/ Ömer Bahri Kansu
Türk Anneler Derneği Rasime Polat İlkokulu/ Nujin Al
Türk Anneler Derneği Rasime Polat İlkokulu/ Sümeyye Leventoğlu
Türk Anneler Derneği Rasime Polat İlkokulu/ Muhammed Vural
Türk Anneler Derneği Rasime Polat İlkokulu/ Sefer Berken Fıratoğlu
Türk Anneler Derneği Rasime Polat İlkokulu/ Elif Başpınar
Türk Anneler Derneği Rasime Polat İlkokulu/ Sundus Alshawı
Yedikuyu İlkokulu/ İlknur Kada
Yunus Emre Borsa İstanbul İlkokulu/ Muhammed Furkan Demirel

En az 10 karakter gerekli