DOLAR 31,5311 0.53%
EURO 34,2573 0.63%
ALTIN 2.120,930,97
BITCOIN 20576105,09%
Şanlıurfa
12°

AÇIK

02:00

YATSI'YA KALAN SÜRE

Siverek Gençlik Merkezinde öğrenciler hayallerine kavuşuyor

Siverek Gençlik Merkezinde öğrenciler hayallerine kavuşuyor

ABONE OL
31 Ağustos 2023 16:22
Urfa Haberleri Siverek Gençlik Merkezinde öğrenciler hayallerine kavuşuyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Siverek Belediyesi tarafından açılan kurs merkezlerinde üniversite sınavlarına hazırlanan öğrenciler, üniversite hayallerine kavuşuyor.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde ücretsiz olarak
faaliyet yürüten Ramazan Acarlar Gençlik Evi’nde açılan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) kursuna katılan öğrenciler, emeklerinin karşılığını aldı.

YKS sınavına katılan 43 kurs merkezi öğrencisi 4 yıllık fakültelere yerleşirken 37’i ise 2 yıllık programlara yerleşti. Ücretsiz olarak aldıkları eğitimle çeşitli üniversiteye yerleşen 80 öğrenci hayallerine kavuştu.

Eğitim anlamında gençlere her türlü desteği vermeye devam edeceklerini söyleyen Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak, “Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz bünyesinde hizmet veren Ramazan Acarlar Gençlik Evi YKS kurs
merkezinde sınava hazırlanan öğrencilerimiz hayallerini kurdukları üniversiteye yerleşti. Gençlerimize daha iyi bir gelecek sağlamak adına üniversite giriş sınavında maddi ve manevi her türlü desteği sunuyoruz.” dedi.

Kurslardaki tüm hizmetlerin ücretsiz sunulduğunu belirten Çakmak, “Sınava Sınav hazırlık sürecini zenginleştirmek zamanı nitelikli olarak kullanmak değerler eğitimi ve profesyonel rehberlik hizmetleri ile kurs merkezimizde öğrencilerimize planlı ve programlı bir eğitim ve öğretim süreci sunmaya çalışıyoruz. Öğrencilerimizin
başarılı olmasında büyük katkıları olan öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.”
ifadelerini kullandı.

 KAZANANLARIN TAM LİSTESİ

RAMAZAN ACARLAR GENÇLİK EVİ 2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI
ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN ÖĞRENCİ LİSTESİ

S.N ADI SOYADI KAZANDIĞI BÖLÜM ÜNİVERSİTE ADI ÖĞR.SÜRESİ

1 ABDULGAFFAR GÜLLİCE BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ GAZİ ÜN. 4 YIL

2 ABDULLATİF İRGİN BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BATMAN ÜNİ 4 YIL

3 ROJBİN GÜÇ ÖZEL EĞİTİM ÖĞR. İST. CERREAH PAŞA ÜNİ. 4 YIL

4 SELCAN ALOĞLU ÖZEL EĞİTİM ÖĞR. İZMİR DEMOKRASİ ÜNİ. 4 YIL

5 ADEM ÇALI ÖZEL EĞİTİM ÖĞR. 29 MAYIS ÜNİ. 4 YIL

6 ZEHRA KIZILYEL HUKUK ÇANKIRI ÜNİ 4 YIL

7 NURCAN KIZILKAYA OKUL ÖNCESİ ÖĞR. ÇUKUROVA ÜNİ. 4 YIL

8 HACER GÜMÜŞTAŞ OKUL ÖNCESİ ÖĞR. MERSİN ÜNİ. 4 YIL

9 FATİME ŞENATEŞ HEMŞİRE KIRŞEHİR ÜN. 4 YIL

10 GÜLBAHAR ASAL İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞR HARRAN ÜNİ. 4 YIL

11 SONGÜL SULTAN SOSYAL BİL. ÖĞR. UŞAK ÜNİVERSİTESİ 4 YIL

12 ZEYNEP SIMAK ARAPÇA ÖĞRETMENLİĞİ NECMETTİN ERBAKAN ÜNİ. 4
YIL

 

13 EYLEM GÜL AÇAN İNGİLİZ DİLİ VE EDB. TUNCELİ MUNZUR ÜNİ. 4
YIL

14 MİHRİBAN ALKIŞ TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ TURGUT ÖZAL ÜNİ. 4 YIL

15 MURAT FENER BİYOLOJİ HATAY MUSTAFA KEMAL ÜNİ. 4 YIL

16 HİDAYET BİÇER TÜRK DİLİ EDB. YOZGAT BOZOK ÜNİ. 4 YIL

17 SEDEF AĞIRAĞAÇ TÜRK DİLİ EDB. ANADOLU ÜNİ. 4 YIL

18 MEHMET EMİN TATAR TARİH BİNGÖL ÜN. 4 YIL

19 ESRA ERMEÇLİ FELSEFE CUMHURİYET ÜNİ. 4 YIL

20 RECEP BİLMEZLER MİMARLIK SAKARYA ÜNİ 4 YIL

21 GÜLİSTAN SÜRÜCÜ ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ ŞANLIURFA HARRAN ÜNİ.
4 YIL

22 MENDUH GÜMÜŞSU ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ ADIYAMAN ÜNİ. 4 YIL

23 ESMA ŞAHİNOĞLU ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ ÇUKUROVA ÜNİ. 4 YIL

24 RAHİME ÖDÜL İLAHİYAT DİCLE ÜNİ. 4 YIL

25 BEYZA ALOĞLU İLAHİYAT DİCLE ÜNİ. 4 YIL

26 RAHİME GÜZELER İLAHİYAT DİCLE ÜNİ. 4 YIL

27 HÜRMET GÜMÜŞTAŞ İSLAMİ İLİMLER AKSARAY ÜNİ. 4 YIL

28 GÜLBAHAR BİRANGER İSLAMİ İLİMLER BİNGÖL ÜNİ. 4 YIL

29 KİBAR MENDEŞ GASTRONOMİ TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜN. 4 YIL

30 ROJİN ACUN İŞLETME OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİ 4 YIL

31 ESRA KIRMIZIGÜL ÇOCUK GELİŞİMİ ERZURUM ATATÜRK ÜNİ. 4 YIL

32 HELİN ŞEKERCİ ÇOCUK GELİŞİMİ İSTANBUL ÜNİ. 4 YIL

33 ESRA KIRMIZIGÜL ÇOCUK GELİŞİMİ ERZURUM ATATÜRK ÜNİ. 4 YIL

34 EBRU BEYAZKUŞ SAĞLIK YÖNETİMİ GÜMÜŞHANE ÜNİ. 4 YIL

35 FERHAT İNCEALAN ORTEZ VE PROTEZ

 

ANKARA YILDIRIM BEYAZIT

ÜNİ 4 YIL

36 DİLARA KARACA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ GÜMÜŞHANE ÜNİ. 4
YIL

37 İMHAN GÜMÜŞTAŞ HALKLA İLİŞKİLER FIRAT ÜNİ. 4 YIL

38 SULTAN NUR GÜMÜŞTAŞ HALKLA İLİŞKİLER ATATÜRK ÜNİ. 4 YIL

39 İBRAHİM KOÇ RADYO VE TELEVİZYONCULUK SİVAS CUMHURİYET
ÜNİ. 4 YIL

40 SUDEM ALDEMİR İLETİŞİM FAKÜLTESİ ADNAN MENDERES ÜN. 4 YIL

41 HATİCE BAYRAM GENTROLOJİ TURGUT ÖZAL ÜNİ. 4 YIL

42 MEHMET DİKEÇ OTOMOTİV MERSİN ÜNİ. 4 YIL

43 CANSEVER GÜMÜŞTAŞ SANAT TARİHİ ARDAHAN ÜNİ. 4 YIL

44 SEVDA ÇETİNKAYA SOSYAL HİZMETLER ANADOLU ÜN. 2 YIL

45 FERHAT SIĞINAKTEKİN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI ANKARA ÜN. 2 YIL

46 İLKNUR AL TIBBİ DÖKÜMANTASYON KIRKLARELİ ÜN. 2 YIL

47 SERAP ŞANLIKAN BÜRO YÖNETİMİ AKSARAY ÜN. 2 YIL

48 REMZİYE SIMAK GIDA TEKNOLOJİSİ HARRAN ÜN. 2 YIL

49 HATİCE AYATAN OPTİSYENLİK ÇORUH ÜN. 2 YIL

50 LAMİA TABAR BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI ATATÜRK ÜN. 2 YIL

51 FATİME SAĞDIÇ ÇOCUK GELİŞİMİ HARRAN ÜN. 2 YIL

52 EBRU SÜRÜCÜ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI CUMHURİYET ÜN. 2 YIL

53 HARUN REŞİT DEVEBAKAN ADALET GÜMÜŞHANE 2 YIL

54 ELİF YASAK ECZANE HİZMETLERİ SÜTÇÜ İMAM ÜN. 2 YIL

55 EYLEM ÖDÜL AŞÇILIK IĞDIR 2 YIL

56 KADER TAŞÇI SAĞLIK KURUMU İŞLETMECİLİĞİ IĞDIR 2 YIL

57 FEHİME BÜYÜKBUDAK ÇOCUK GELİŞİMİ HARRAN ÜN. 2 YIL

 

58 BERİVAN DEVEBAKAN BANKACILIK VE SİGORTACILIK GAZİANTEP
ÜNİ 2 YIL

59 FERİDE MENİZE NÜFUS VE YERLEŞTİRME MEHMET AKİF ERSOY ÜNİ
2 YIL

60 SONGÜL KOLDAŞ ANESTEZİ HARRAN ÜN. 2 YIL

61 EYÜP GÜLEY SİVİL SAVUNMA VE İTFAYE HARRAN ÜN. 2 YIL

62 ROJBİN ÖNGÜL TIBBİ DÖKÜMANTASYON KIRŞEHİR ÜNİ 2 YIL

63 MUSA GÜNEŞ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI KARABÜK ÜNİ 2 YIL

64 MİHRİBAN AYAZ PARAMEDİK MARDİN ARTUKLU ÜNİ 2 YIL

65 ERKAN DEVEBAKAN OPTİSYENLİK ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ 2 YIL

66 DİLEK GORAL ACİL TIP TEKNİSYENİ MEHMET AKİF ERSOY ÜNİ 2
YIL

67 ZEHRA BERTAV İŞ VE UĞRAŞI TERAPİSİ ARTVİN ÇORUH ÜNİ 2 YIL

68 MERVE KASMAN TIBBİ LABORATUVAR BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİ 2
YIL

69 MERYEM YÜKKALDIRAN MUHASEBE VE VERGİ UYG MERSİN ÜNİ 2 YIL

70 DİLAN KARAOĞLU HASTA BAKIMI KARAMAN ÜNİ 2 YIL

71 EMRE BASLAN TIBBİ LABORATUVAR KARABÜK ÜNİ 2 YIL

72 OSMAN CULFA OPTİSYENLİK KARS ÜNİ 2 YIL

73 KÜBRA KILIÇ MALİYE MEHMET AKİF ERSOY ÜNİ 2 YIL

74 FATMA GÜNGÖR ANESTEZİ İZMİR DOKUZ EYLÜL ÜNİ 2 YIL

75 KÜBRA DEMİRCİ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI HARRAN ÜN. 2 YIL

76 EMİNE BARUT AŞÇILIK MALATYA TURGUT ÖZAL ÜNİ 2 YIL

77 NİMET KARADAŞ SOSYAL HİZMETLER MARDİN ARTUKLU ÜNİ 2 YIL

78 BERFİN KARAGEÇİ ÇEVİRMENLİK BÜLENT ECEVİT ÜNİ 2 YIL

79 FATMA YEŞİLTAŞ DANIŞMANLIK ZONGULDAK ÜNİ. 2 YIL

80 MUHAMMED ALİ KIRMIZIGÜL RAYLI SİSTEMLER ESKİŞEHİR ÜNİ. 2
YIL

BİHA

 


En az 10 karakter gerekli