DOLAR 32,3607 0.17%
EURO 34,4602 -0.71%
ALTIN 2.437,27-0,95
BITCOIN 2184109-4,72%
Şanlıurfa
17°

AÇIK

13:10

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

ŞUÇGAD’ TAN Güneydoğu TV’ye

ABONE OL
23 Ocak 2018 19:53
Urfa Haberleri ŞUÇGAD’ TAN Güneydoğu TV’ye
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününde kendilerine verdiği destekten dolayı Güneydoğu TV Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Bayuk’a teşekkür edip plaket takdim etti.

Haber: Mehmet Demir

Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği 10 Ocak Gazeteciler Gününde Cumhuriyet Park Sosyal Tesisinde düzenlediği gecede kendilerini yalnız bırakmadığı için ve 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gecesini canlı olarak verip öyle güzel bir etkinliği Urfa’ya ve Türkiye’ye tanıttığından dolayı Güneydoğu TV Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Bayuk’u makamında ziyaret edip yaptıkları çalışmalar adına teşekkür edip plaket takdim etti.

Yapılan ziyarete, Gazeteciler Dernek Başkanı Tahir Gülebak, Damga Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mehmet Ağaslan, Çağdaş Gazetesi Aziz Budak, Değişim Gazetesi İmtiyaz sahibi Mahmut Kakız, Urfadabugün Sitesi Sahibi İbrahim Uygur, Sabah Gazetesi Şanlıurfa İl Temsilcisi Mustafa Bayar katıldı.

‘Gazeteciliğin her zorluğunu hep beraber yaşadık’

Makamında kendilerine böyle anlamlı bir ziyarette bulunduklarından dolayı ŞUÇGAD’a teşekkür eden GTV Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Bayuk, “Çalışan gazeteciler derneğinin bu nazik ziyaretinden dolayı çok teşekkür ederim. Güneydoğu TV gelip bizleri ziyaret eden hem dernek başkanımıza hem de yönetimine ve tüm gazeteci meslektaşlarımı yürekten teşekkür ediyorum. 10 Ocak gazeteciler gününde de gerçekten güzel bir gece düzenlendi. Bizde o geceye katılarak bende bu vesile ile tekrar tüm meslektaşlarıma çalışmalarında başarılar diliyorum. Ve gazeteciliğin zorluklarını hep beraber yaşadık. İnşallah bu dönemde daha güzel şeylere daha güzel şeyleri başaracağını umut eder. Tekrardan Tüm gazetecilere sevgi saygılarımı sunarım.” dedi.

Güneydoğu TV Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Bayuk’un ardından konuşan Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Tahir Gülebak, Faruk Bayuk’a teşekkür ederek, hem 10 Ocak Gazeteciler gününde hem de AK Parti Basın İşlerinde basına her zaman her türlü yardımı ve desteği sunmasından dolayı teşekkür etti.

Tahir Gülebak, “10 Ocak gazeteciler gecesinde 7 televizyon kanalında anlamcı gecede bizleri Türkiye ve dünyaya canlı vermesine sebep oldu. Ve Şanlıurfa’da gazetecilerin sesi oldu. Aynı zamanda Faruk kardeşimiz Ak parti yönetiminde de basında çalışan arkadaşlarımızın büyük desteklerinde ve güzel bir organizelerinden bütün basına verdiği değerlerden dolayı günün anısına ve bu başarılarından dolayı Güneydoğu yönetim kurulu başkanı Faruk Bayık ‘a Dernek adına ve yöne1tim adına ve tüm gazeteciler adına plaketi kendisine kattım ediyoruz. Kendisini tebrik ediyorum başarıların devamını diliyorum.

En az 10 karakter gerekli