DOLAR 31,3677 0.42%
EURO 34,0595 0.51%
ALTIN 2.101,432,38
BITCOIN 1943045-0,86%
Şanlıurfa

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

SunExpress bu yıl da “Great Place To Work’’ sertifikası almaya hak kazandı

SunExpress bu yıl da “Great Place To Work’’ sertifikası almaya hak kazandı

ABONE OL
1 Şubat 2024 11:41
Urfa Haberleri SunExpress bu yıl da “Great Place To Work’’ sertifikası almaya hak kazandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türk Hava Yolları (THY) ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, Great Place To Work Enstitüsü tarafından kurum kültürü ve çalışan deneyimini ölçümlemek amacıyla çalışanlara yönelik gerçekleştirilen anonim anket ve analiz sonucunda bu yıl da “Great Place To Work” (Çalışmak İçin Harika Bir Yer) sertifikası almaya hak kazandı.

Stratejik öncelikleri arasında yer alan “çalışanın bağlılığı ve mutluluğu” doğrultusunda faaliyetlerini sürdüren SunExpress, çalışan deneyimi odağında inşa ettiği kurum kültürüyle geçen yılın ardından çalışanlarının bir kez daha takdirini kazandı.

Çalışanlarının ankette paylaştığı geri bildirimler sonucunda “Great Place to Work” unvanının sahibi olan SunExpress, gerçekleştirilen anket kapsamında güvenilirlik, takım ruhu, saygı, hakkaniyet ve gurur gibi konularda değerlendirildi.

Çalışanlar mutlu 

SunExpress’in çok uluslu ve dinamik yapısıyla, açık iletişim, çeşitlilik ve kapsayıcılık ve iş birliğine dayalı köklü kurum kültürü, çalışan memnuniyetini ölçümleme alanında dünya çapında kabul gören Great Place To Work Enstitüsü tarafından yeniden tescillenmiş oldu.

Küresel bağımsız bir araştırma ve danışmanlık kuruluşu olan Great Place to Work, 1992 yılından bu yana çalışanlarla dünya çapında anketler yapıyor. Bu analizler, kurum kültürü ve çalışan deneyimi alanında dünyada gerçekleştirilen en geniş çaplı araştırma olma özelliğini taşıyor.

Kaynak: Ajans Bizim

En az 10 karakter gerekli