DOLAR 27,3861 0.25%
EURO 29,0664 -0.07%
ALTIN
BITCOIN 7404990,36%
Şanlıurfa
26°

AÇIK

12:59

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

ŞUSKİ AZMİ!

ABONE OL
16 Şubat 2018 15:06
Urfa Haberleri ŞUSKİ AZMİ!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Büyükşehir ŞUSKİ Her Koşulda Su İhtiyacını Karşılıyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, yeni yerleşim alanlarının bulunduğu bölgelerde içme suyu ihtiyacını karşılıyor.

Şanlıurfa genelinde alt yapı çalışmalarını aralıksız sürdüren ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, tüm personel, araç ve teknik imkanları ile her türlü olanaklarını kullanarak hem mevcut mahallelerde hem de yeni yerleşim alanlarının içme suyu ihtiyacını karşılamak için hizmet etmeye devam ediyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından ulaşım anlamında önemli bir hizmet olan Karşıyaka mahallesinde yapımı biten çelik köprülerden içme suyu şebekeleri için terfi hattı bağlantılarını geçirmek için titizlikle çalışan personeller her türlü koşulda vatandaşlara temiz, sağlıklı içme suyu temini sağlamak üzere çalışmalarını sürdürüyor.

Yeni yerleşim alanlarının ve sosyal alanların hızla çoğaldığı bölgede içme suyu temini için alt yapı hizmetleri devam ediyor. Ekipler. Çelik köprülerden su geçişi sağlamak için dikkatli bir şekilde kaliteli ve sağlam malzemeler kullanılarak tekniğine uygun olarak bağlantıları yapılıyor

En az 10 karakter gerekli