DOLAR 31,2167 0.04%
EURO 33,9538 0.26%
ALTIN 2.043,110,14
BITCOIN 19216468,30%
Şanlıurfa

AÇIK

13:22

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Urfalı İş Adamı Gülel, Eğitim Alanındaki Başarısıyla Dikkat Çekiyor.

Urfalı İş Adamı Gülel, Eğitim Alanındaki Başarısıyla Dikkat Çekiyor.

ABONE OL
2 Şubat 2024 11:06
Urfa Haberleri Urfalı İş Adamı Gülel, Eğitim Alanındaki Başarısıyla Dikkat Çekiyor.
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Şanlıurfalı İş Adamı ve Modern Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ersin Gülel, Eğitim alanındaki başarılarlı çalışmalar ile dikkat çekiyor.

Gülel, Dünyada bir ilki başararak Beylikdüzü’nde Modern Eğitim Koleji öğrencileri için Macera Park yaptı!

Başarılı İş Adamı Gülel’in kurmuş olduğu Modern Eğitim Koleji 2017 yılında, sosyal – duygusal gelişimi ve akademik başarısı yüksek, kendini ifade edebilen bireyler yetiştirmek amacıyla, ulusal ve uluslararası düzeyde eğitim vermeye başladı.

Ahmet Ersin Gülel yaptığı açıklamada: Eğitimin odağına çocuğu almış olan okulumuz, özellikle 2023-2024 yılında okulumuzdaki eğitimin kalitesini daha yüksek seviyeye çıkarmak amacıyla ülkemizin en nitelikli üniversitelerinden uzmanlarla birlikte İşbirliği yaparak eğitim sistemini güçlendirmiştir. Çocukların doğru gelişimi için standart eğitimin yanı sıra sosyal yaşam alanları; spor tesisleri, atölyeleriyle adeta bir yaşam alanı sunuyor . Çocukların tüm gelişimsel faaliyetlerini üst seviyede düşünen Modern Eğitim Kolejiöğrencilerinin bedensel gelişimine katkıda bulunan Adventure Parkı çocukların hizmetine sunduk. Akademik eğitimde de öncü olan Modern Eğitim Koleji anaokul ve ilkokulda çift dil eğitim vererek en nitelikli şekilde çocukların ingilizce öğrenmesini sağlıyoruz .Modern Eğitim Koleji ortaokul ve lisede de akademik eğitimini en üst seviyeye çıkarıp öğrencileri koçluk sistemiyle takip edip akademik olarak öğrencilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı başarmış bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız.Modern Eğitim Koleji; sadece okul değil bir yaşam merkezi mottosuyla; sanatta, sporda ve müzikte en üst seviyede uygulamalar yapıp çocuklara ulaşabilecekleri tüm sosyal, fiziksel ve akademik olanakları sunuyor.
Dünyada bir ilk Beylikdüzü Modern Eğitim Koleji öğrencileri için Macera Park yaptık.
Bir okuldan daha fazlası olmayı başaran Türk okulumuz Dünya’ya örnek olduk. A. Ersin Gülel;”Dört duvar arasına sıkışmış eğitimi kalıplardan kurtarıp geleceğimiz olan çocuklara daha iyi bir eğitim ve gelecek sunmak için bu okulu kurdum .Modern Eğitim Kolejini açtığım günden bugüne dek kendimi eğitime adamış çocuklarımıza daha nitelikli bir eğitim vermek fiziki ve sosyal gelişimlerin daha nitelikli yapabilmek için tüm imkanlarımla çalışmaktayım.”
Dünyada bir ilk Beylikdüzü Modern Eğitim Koleji öğrencileri için Macera Park yaptık.”dedi

En az 10 karakter gerekli