DOLAR 31,0708 0.17%
EURO 33,6790 -0.05%
ALTIN 2.032,040,76
BITCOIN 1575725-0,70%
Şanlıurfa
13°

PARÇALI BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Vali Şıldak: Şanlıurfa için ortak akılla hep birlikte çalışacağız

Vali Şıldak: Şanlıurfa için ortak akılla hep birlikte çalışacağız

ABONE OL
29 Ağustos 2023 22:53
Urfa Haberleri Vali Şıldak: Şanlıurfa için ortak akılla hep birlikte çalışacağız
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, kurum amirlerinden brifing aldı ve Şanlıurfa için ortak akılla hep birlikte çalışacaklarını söyledi.

Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, kurum ziyaretlerine devam ediyor. Vali
Şıldak’ı, Sağlık müdürlüğünü ziyaretinde Vali Yardımcısı Yeliz Mercan, İl Sağlık Müdürü Dr. Abdullah Solmaz ile beraber Kurum içerisindeki personelle selamlaştı.

Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, müdürlük makamını da ziyaret etti. Akabinde toplantı salonuna geçerek uygulanan ve devam eden çalışmalarla ilgili brifing aldı.

Daha sonra Şanlıurfa Organize Sanayi Bölge Müdürlüğüne geçen Vali Şıldak, OSB’de faaliyet gösteren ve yapımı devam eden fabrikalar, yürütülen çalışmalarla ilgili OSB Bölge Müdürü Osman Oktay’dan bilgi aldı.

OSB Müdürlüğü içerisinde oluşturulan fabrikalarda üretilen ürünlerin sergilendiği alanı da inceleyen Vali Şıldak, üretime ve üreticiye tam destek vereceklerini söyledi.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Karacadağ Kalkınma Ajansı, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile İl Göç Müdürlüğünü de ziyaret eden Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, kurum müdürleri ile şube müdürlerinden yürütülen
çalışmalarla ilgili brifing aldı.
Vali Şıldak, Şanlıurfa için ortak akılla hep birlikte çalışacaklarını dile
getirdi.

 


En az 10 karakter gerekli