DOLAR 28,9208 0.08%
EURO 31,4850 -0.1%
ALTIN
BITCOIN 11323221,34%
Şanlıurfa
14°

AÇIK

06:31

İMSAK'A KALAN SÜRE

Valimiz Ayhan,kadınlarımızın günü bugün

Sevgi dolu kalpleri, tükenmeyen emekleri, sonsuz fedakârlıklarıyla dünyamızda önemli bir yere sahip olan kadınlarımızın günü bugün… Anne, eş, kardeş gibi çeşitli rollerle hayatımızda yer tutan kadınlarımızın değerini bir güne sığdırarak elbette ki ifade edemeyiz. Bizler her geçen gün daha da büyüyen bir saygıyla, sevgiyle, merhamet duygusuyla kadınlarımıza olan davranışlarımızı şekillendirmeliyiz.

ABONE OL
7 Mart 2023 21:17
Urfa Haberleri Valimiz Ayhan,kadınlarımızın günü bugün
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, Sevgi dolu kalpleri, tükenmeyen emekleri, sonsuz fedakârlıklarıyla dünyamızda önemli bir yere sahip olan kadınlarımızın günü bugün… Anne, eş, kardeş gibi çeşitli rollerle hayatımızda yer tutan kadınlarımızın değerini bir güne sığdırarak elbette ki ifade edemeyiz. Bizler her geçen gün daha da büyüyen bir saygıyla, sevgiyle, merhamet duygusuyla kadınlarımıza olan davranışlarımızı şekillendirmeliyiz.

8 Mart Kadınlar günü vesilesiyle; şehitlerimizin kıymetli annelerinin, eşlerinin, kız kardeşlerinin, depremden etkilenen hanım kardeşlerimizin ve hayatımıza çeşitli şekillerde dokunmuş olan saymakla bitiremeyeceğim tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik ediyorum. İyi ki varsınız. Hayatınızdaki her şey dilediğinizce olsun!

 

En az 10 karakter gerekli