DOLAR 32,5298 0.23%
EURO 34,5822 0.08%
ALTIN 2.483,87-0,09
BITCOIN 20783651,88%
Şanlıurfa
19°

PARÇALI AZ BULUTLU

13:09

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Vekil Yıldız’dan CHP’li Aygün’e Çok Sert Tepki.

Vekil Yıldız’dan CHP’li Aygün’e Çok Sert Tepki.

ABONE OL
8 Mart 2023 16:16
Urfa Haberleri Vekil Yıldız’dan CHP’li Aygün’e Çok Sert Tepki.
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Vekil Yıldız’dan CHP’li Aygün’e Çok Sert Tepki.

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili ve MKYK Üyesi İbrahim Halil Yıldız, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yalancı diyen CHP Milletvekili İlhami Aygün’e çok sert tepki göstererek Sayın cumhurbaşkanımıza yalancı diyemezsin ve dedirtmem diyerek su şişesini fırlattı.

Ormanları imara açan yasa teklifinin TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu’ndaki görüşmeleri ağır küfür, su fırlatma ve sert tartışmalara sahne oldu.
Ortamın aşırı gerilmesi üzerine Komisyon Başkanı Yunus Kılıç, toplantılara 3 kez ara vermek zorunda kaldı.

CHP’li Vekil Aygün, Erdoğan’a ‘yalancı’ deyince ortam iyice karıştı  AK Parti Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Halil Yıldız “Ya s.tir ol git ya!” diye bağırdı
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Halil Yıldız, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ‘yalancı’ diyen CHP Milletvekili İlhami Aygun’a su fırlatıp, “Ya s.tir ol git ya!” diye bağırdı.

Akabinde Vekil Yıldız, CHP’li Komisyon üyelerine dönerek. Cumhurbaşkanımıza söylediğiniz sözlerden dolayı özür dileyin bu yaptığınız davranışlar ve söyledikleriniz sokak jargonudur. Dolayısıyla Milletvekillerinin bu tip gerçek dışı söylemleri gayri ahlakidir. Biran önce özür dileyin deyince ortalık yine karşınca Komisyon başkanı yine ara vermek zorunda kaldı.

En az 10 karakter gerekli