DOLAR 31,3677 0.42%
EURO 34,0595 0.51%
ALTIN 2.101,432,38
BITCOIN 1950781-0,18%
Şanlıurfa

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

“YEREL YÖNETİMLER “

ABONE OL
10 Mart 2018 15:10
Urfa Haberleri “YEREL YÖNETİMLER “
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi:” 13 İlçemize Vizyon Katıyoruz”

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Salih Koca’nın katılımı ile AK Parti Şanlıurfa Yerel Yönetimler İstişare Toplantısı düzenlendi.

istişare toplantısına, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, İlçe Belediye Başkanları ve çok sayıda Büyükşehir Meclis üyeleri katıldı.

Gerçekleştirilen toplantıda İl Teşkilatı ve Belediye Başkanları ile Şanlıurfa’da gerçekleştirilen çalışmaları istişare ettiklerini ifade eden Salih Koca, Vatandaşlara ulaştıkları, vatandaş ile gece gündüz birlikte oldukları en uç mercilerdir ve Yerel Yönetimler bizim partimizin bir anlamda Lokomotifidir. Ak Parti yerel yönetimler ile bu başarıları elde etti ve inşallah aynı şekilde bu başarıları sürdürmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Yapılan tüm çalışmaların birlikte birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştiklerini belirten Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Şanlıurfa’nın 13 ilçesine, göreve geldiğimizden bu yana arkadaşlarımız ile birlikte birlik ve beraberlik içerisinde çalışıyoruz.  tüm ilçelerde hep birlikte halkımızın derdiyle dertlendiğimizi ve AK Dava yolunda, AK Belediyeler olarak güzel çalışmalara imza attık dedi

Görüş alış verişinde bulunmak üzere böyle bir toplantı tertip ettiklerini dile getiren Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ise, Görüş alış verişinde bulunmak ve bazı hususları burada belirtmek üzere böyle bir toplantıyı uygun gördüler” ifadelerini kullandı .

Yapılan istişare toplantısının ardından  AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Salih Koca Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Büyükşehir Belediyesi protokol defterini imzalayan Koca, daha sonra Başkanlık makamına geçerek Başkan Çiftçi’den yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

En az 10 karakter gerekli